preloader
search-icon

Нове обличчя, незмінні цінності

«Інтерньюз-Україна» змінюється: зустрічайте наш новий стиль

Вітаємо, це «Інтерньюз-Україна» – організація з експертизою на ринку медіа, комунікацій, освіти та консалтингу. Не впізнали? У нас нове обличчя.

Ми змінили логотип. Він став сучасним та лаконічним, але разом з тим зберіг автентичність наших традиційних елементів – стрічки та кулі.

Стрічка, що рухається вгору, – це символ цілеспрямованості та безперервного розвитку. Кожне наше досягнення задає дедалі вищу планку та спонукає шукати нові підходи в роботі. Кожен новий виклик надихає нас перевершувати себе. І цей процес триває безупинно.

Прозора куля – символ досвіду та розсудливості. Вона тримає стрічку так само, як усі новації спираються на глибоку експертизу та аналіз ринку. Досвід, як і кулю в логотипі, неможливо побачити неозброєним оком, але саме на досвіді тримаються наші успіхи.

Нове обличчя, незмінні цінності

За останні 23 роки ми здобували перемоги і задавали високі стандарти для громадського сектора та медіа. Наша діяльність розширилась, а експертиза поглибилась. Сьогодні ми працюємо у трьох ключових напрямах: розвиток медіа, стратегічні комунікації, інформаційна безпека. Наша команда згуртувалась та поповнилась професіоналами, яких тепер понад 50.

Ми рухаємось далі, щоб відповідати викликам часу та вимогам цифрової епохи. Зустрічайте наш новий фірмовий стиль, виконаний у стилі мінімалізму. Тепер наш вигляд відображає те, як ми комунікуємо: коротко, влучно та переконливо.

Ми запустили новий сайт, щоб бути ближче до нашої аудиторії. Наші соцмережі та розсилки також постануть у новому образі.

Проте є дещо непорушне. Інновації, професіоналізм, ефективність – три опори нашої роботи. Діяти на користь українського суспільства – наш незмінний пріоритет з 1996 року.

Увесь цей час ви допомагали нам реалізовувати нашу місію – утвердження європейських цінностей в Україні через становлення успішних медіа. Дякуємо вам за це. Ми готові до нових звершень заради успіху України. Сподіваємося, ви розділите з нами цей новий етап у житті «Інтерньюз-Україна».