preloader
search-icon

гранти та стипендії

Можливості для медіа: осінь 2019

1. Стипендії для журналістів від Інституту Редкліффа

Географія - весь світ

Журналісти, дизайнери фільмів, розробники звуку і нових медіа можуть подати заявки на отримання стипендії в Кембриджі, Массачусетс, США. Стипендіальна програма Інституту перспективних досліджень Редкліффа дозволяє учасникам працювати над широким спектром завдань, що відносяться до різних професій, галузей науки і мистецтва, включаючи журналістику.

Розмір стипендії- до 77 500 доларів США на один рік з додатковими виплатами на витрати на виконання проекту.

Стипендіати отримують можливість користуватися офісом або студією, а також матимуть доступ до бібліотек та інших ресурсів Гарвардського університету протягом року стипендіальної програми. Під час оцінювання заявок будуть враховані якість і значення запропонованого проекту, а також досягнення і потенціал заявника. Журналісти, які претендують на участь у програмі, повинні мати як мінімум п'ять років професійного досвіду.

Тривалість: вересень 2020- травень 2021 року

Подробиці: https://bit.ly/2IBYrFX

Дедлайн: 12 вересня 2019 року

2.Університет Нью-Йорка пропонує стипендію для журналістів

Географія - весь світ

Вища школа журналістики Нью-Йоркського університету (CUNY) проводить резидентську стипендіальну програму для журналістів. Програма буде проходити з 26 жовтня по 1 листопада в Нью-Йорку. У центрі уваги програми - наука про зміну клімату та захист екології. Крім відвідування тренінгів, учасники вирушать в похід по горам парку Адірондак, де власними очима побачать, як зміни в екології впливають на місцеву природу. Стипендіатам буде оплачено проживання, навчання, транспортні витрати і харчування.

Дедлайн: 18 вересня

Подробиці: https://www.journalism.cuny.edu/professional-ed/fellowships/resilience-fellowship-program/

3.Гранти на реалізацію журналістських проектів

Географія - Центральна, Східна і Південно-Східна Європа

Reporting Democracy пропонує гранти на роботу над статтями або розслідуваннями, присвяченими темам, що впливають на стан демократії в країнах Балтії і Вишеградської четвірки. Reporting Democracy управляється некомерційною мережею «Балканська мережа журналістських розслідувань», яка пропагує свободу слова, права людини і демократичні цінності в Південній і Східній Європі та за її межами.

Пропонується два види грантів:

  • гранти на журналістські проекти, включаючи лонгріди, розслідування або аналітичні статті (обсяг тексту близько 1 500 слів);
  • гранти для окремих журналістів або команд на транскордонні проекти, включаючи глибокі статті та розслідування (обсяг тексту близько 2 500 слів).

Заявки приймаються на постійній основі англійською мовою. Обсяг фінансування залежить від проекту.

Подробиці: https://bit.ly/2Xi89S7

4.Climate Tracker пропонує тревел-грант для журналістів

Географія - весь світ

Вік: від 18 до 32 років

Climate Tracker приймає заявки на тревел-грант на освітлення переговорів з питання зміни клімату, які пройдуть з 29 листопада по 14 грудня в Сантьяго, Чилі. Учасникам конкурсу потрібно подати опубліковані статті, серії фотографій або відео, присвячені проектам, спрямованим на припинення використання викопного палива в своїх країнах. Приймаються матеріали на будь-якій мові, опубліковані в медіа національного рівня або в соціальних медіа.

Дедлайн - 27 вересня

Подробиці: http://bit.ly/2lTPajE

5.Програма стипендій Рейгана-Фаселла Національного Фонду Підтримки Демократії

Географія - весь світ

Програма стипендіатів Reagan-Fascell - це міжнародна програма обміну, яка фінансується з федерального бюджету США, і названа на честь головних засновників National Endowment for Democracy (NED), колишнього президента Рональда Рейгана і покійного конгресмена Данте Фацелла (D-Fl.). Програма пропонує журналістам, лідерам громадянського суспільства, активістам, які відстоюють цінності демократії, і вченим з усього світу можливість провести п'ять місяців у резиденції NED в Вашингтоні, округ Колумбія - щоб виконати незалежне дослідження демократії в конкретній країні або регіоні. Програма пропонує п'ятимісячні стипендії для практикуючих фахівців, що працюють в сфері поліпшення стратегій і методів побудови демократії за кордоном і п'ятимісячні стипендії для проведення оригінальних досліджень.

Подробиці:https://bit.ly/2LHsChd

Дедлайн: 1 жовтня 2019 року