preloader
search-icon

КРИЗА ЯК ШАНС

Новинні приводи та ефективний пошук контенту в мережі

Кожній без винятку редакції довелося змінити відпрацьований роками формат роботи внаслідок коронакризи. Уже зараз очевидно, що навіть після завершення карантину робота журналістів не буде такою, як раніше. Необхідно адаптовуватися до нової реальності. Задля того, щоб ця адаптація пройшла менш стресово, ми розробили організували та провели онлайн-курс «Криза та робота редакцій». Його наскрізна ідея — побачити у кризі нові можливості для редакцій та шанс для журналістів на практиці продемонструвати всю цінність якісних матеріалів.

За результатами онлайн-курсу ми підготували 24 відеоуроки тривалістю 7–16 хвилин кожен. Журналісти та редактори зможуть переглядати матеріали у будь-який зручний час та застосовувати здобуті знання на практиці. Сподіваємося, це допоможе медійникам вийти із кризи ще більш сильними та професійними.

До вашої уваги – відеоуроки другого вебінару з курсу «Криза та робота редакцій»:

Новинні приводи та ефективний пошук контенту в мережі

Відеоурок 5

Планування завдань та вибір тем під час кризи. Як змінився вектор діяльності журналістів? Та що корисного засвоять редактори та медіаменеджери під час коронакризи. Що таке функція сервісного медіа в період кризи?

Відеоурок 6

Робота з офіційними цифрами. Як працювати з офіційними джерелами інформації під час кризи?

Відеоурок 7

Блоги та соцмережі як джерела контенту для ваших публікацій. Пошук героїв — як можуть допомогти соцмережі?

Відеоурок 8

Контент в YouTube: правила використання для потреб редакцій. На що звертати увагу при підготовці відеоматеріалів для YouTube-каналу.

Тренери курсу:

Віталій Мороз, керівник програм нових медіа в ГО «Інтерньюз-Україна». Очолює програми цифрової грамотності та кібербезпеки для журналістів і громадянського суспільства (Digital Security School 380). Автор трьох онлайн-курсів для журналістів.

Михайлина Скорик, очільниця агенції Media Masters, медіатренерка з досвідом понад 10 років. У минулому — головна редакторка сайту podrobnosti.ua, порталу tochka.net, випускова редакторка на телеканалах «1+1», «Business», ТРК «Україна». Сертифікована тренерка DW Academie.