preloader
search-icon

КОНКУРС

Стипендії на створення матеріалів про НАТО

ГО «Інтерньюз-Україна» оголошує конкурс стипендій на створення матеріалів про НАТО.

Набуття повноправного членства в НАТО та ЄС є стратегічним курсом державної політики, як зазначено в Конституції України. У червні 2020 р. НАТО визнала Україну Партнером із розширеними можливостями. Для поглиблення відносин із НАТО Україна має впровадити необхідні реформи та стандарти Північноатлантичного Альянсу, проте вступ до НАТО мають підтримувати самі українці.

Щоби ознайомити їх із діяльністю, функціями та цінностями НАТО, запрошуємо журналістів українських регіональних медіа взяти участь у програмі стипендій і підготувати тематичний матеріал.

Сума стипендії — 4 000 грн.

Реєструйтеся до 27 жовтня за посиланням.

Відібрані кандидати отримають підтвердження на електронну пошту не пізніше 29 жовтня.

У заявці ви зможете запропонувати три ідеї, з яких буде обрана і профінансована одна або більше.

Матеріали потрібно створити та опублікувати до 1 грудня 2021 р.

Хто може подати заявку?

У конкурсі можуть брати участь представники регіональних медіа (друковані, онлайн, ТВ, радіо), ОКРІМ КОМУНАЛЬНИХ медіа, та незалежні журналісти (за наявності домовленості з медіаресурсом про майбутню публікацію матеріалу). Умовою отримання стипендії є гарантія розміщення вироблених матеріалів у медіа. Відбір учасників здійснюватиме Конкурсна комісія, до якої входять незалежні експерти. Вони також надаватимуть консультаційну підтримку відібраним учасникам під час створення матеріалів.

Перевагою буде використання мультимедійних інструментів і підходів: фото, відео, інфографіки, лонгрідів, напряму журналістики рішень тощо.

За докладною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ганни Дьомочки, 099 067 73 75, hdiomochka@internews.ua.

Стипендійна програма реалізується в межах проєкту «НАТО — це люди», що фінансується Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство закордонних справ і у справах Співдружності націй Великої Британії («FCDO»).