preloader
search-icon

Контентна допомога медіа в умовах карантину

Мультимедійні матеріали для безкоштовного поширення

Під час карантину більшість з нас намагається працювати з дому. Та, на жаль, не всі матеріали можна підготувати віддалено. Якщо ви відчуваєте брак матеріалів або бажаєте урізноманітнити вашу новинну стрічку, запрошуємо до поширення та популяризації медіаматеріалів «Україна плюс» та «Сусіди» на своїх ресурсах.

Матеріали «Україна плюс» — це лонгріди та відео, які пропонують по-новому поглянути на різноманітні суспільно важливі теми, краще їх зрозуміти та відкрити нові аспекти. Серед тем, які можна обрати: медицина, сучасні герої, енергоефективність, урбаністика, освітня реформа, успішні історії бізнесу, стан та розвиток українського села. Представлені історії було створено “24 каналом” для подальшої адаптації та поширення на інших медійних ресурсах.

Матеріали «Сусіди» розповідають про спільні проблеми та унікальний досвід мешканців Балкан, Кавказу та країн Східної Європи. Понад 50 команд професійних журналістів працюють над створенням матеріалів, які висвітлюють найрізноманітніші суспільно важливі теми. Серед доступних до поширення тем: екофермерство, спорт і здоров'я (бігові спільноти), реформа освіти в Україні, Вірменії та Грузії.

Матеріали створені в рамках проєкту «Посилення незалежних медіа в Європі та Євразії». Вони є абсолютно безкоштовними та можуть бути адаптовані під потреби та технічні вимоги будь-якого медіа.

З додаткових питань щодо розміщення матеріалів, отримання відповідних дозвільних документів чи вихідників, звертайтесь до Дмитра Зінчука: dzinchuk@internews.ua, +38 095 085 18 84, +38 067 145 37 61.

МЕДИЦИНА

Законна трансплантація в Україні: чому не треба боятися про ухвалений закон, що дозволяє пересадку органів та причини, чому він досі не запрацював в Україні.

НеМами. Історія жінок, які стають матерями лише на мить, а також про те, з якими проблемами вони стикаються, коли втрачають немовлят.

Медреформа діЄ? про зміни в роботі сільських лікарів на прикладі історії молодого сімейного лікаря.

ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ

Лялькар. Богдан Савлюк і його малюки історія івано-франківського митця, який здолав чималий шлях, аби знайти себе.

Сила у волоссі розкаже про зворушливу ініціативу з виготовлення перук для онкохворих дітей.

Унікальний урбан-простір підкорив молодь Волині про створення сучасного простору, який став унікальним майданчиком для прогресивних молодіжних організацій.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

«Зелений» тариф про новий закон, який обмежив можливість українців «збирати» енергію Сонця.

Ефективне енергозбереження історія успіху, яка допомогла львів’янам значно економити на комуналці.

Українські підприємства, які вражають енергоефективністю розкаже про те, як українські підприємства переходять на екологічно чисте паливо – біогаз.

СУЧАСНЕ МІСТО

Туалетна справа: від стародавніх до сучасних вбиралень про те, як в Україні налагоджена система громадських вбиралень та які рішення можна підгледіти в Європі та Азії.

На двоколісному коні велосипед чи авто: між екологічними перевагами та реальною кількістю велосипедних доріжок.

Німецька організація GIZ допомагає змінювати українські міста: мотивуючий приклад Львова, як залучені гранти можуть покращити життя мешканців.

ОСВІТА

Маленькі села бояться свого вимирання через реформу освіти: чи справді є загроза дасть відповідь на всі побоювання батьків, які спричинили опорні школи.

Хоумскулінг: як відбувається домашнє навчання в Україні розкаже історії сімей, які відмовились від традиційного навчання.

Виховати генія про тонкощі виховання покоління Z та реальні історії навчання талановитих дітей.

5 розповідей про реформу освіти в Україні, Вірменії та Грузії

Ґудбай, «Совок». Як Україна, Вірменія та Грузія створюють нову школу

Як працює недержавна освіта Грузії, Вірменії та України? 5 історій з приватних шкіл

Від джерела знань до партнера. Досвід «перезавантаження» вчителів в Україні, Вірменії та Грузії

«Перемоги» та «поразки» освіти. Експертна оцінка реформування шкіл в Україні, Вірменії та Грузії

Право на рівність. Як інклюзивність стає частиною школи в Україні, Вірменії та Грузії?

ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ

Woodluck, або як розірвати замкнене коло розповідає про соціальну меблеву майстерню, яка допомагає адаптуватися алко- та наркозалежним людям.

Збудуй собі «космічний» будинок про український сімейний бізнес невеликих «розумних» та енергоощадних будинків з усіма необхідними комунікаціями для комфортного проживання.

Чому варто відвідати Косів – місто, яке вражає унікальними шедеврами ремісників і крамарів. Історія, як за відсутності великих підприємств, місцеві жителі розвивають малий бізнес, виготовляючи різні крафтові вироби.

КУЛЬТУРА І МИСТЕЦТВО

Книга в темряві про стан, проблеми та перспективи видання книг для людей з вадами зору в Україні.

Якщо купити собі замок... як в Україні рятують замки, історичні пам’ятки.

Як скульптори у покинутих хатах роблять колоритні музеї. Це історія родини художників, яка переїхала з великого міста в село багато років тому і перетворила його на музей під відкритим небом.

СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ

Як молоді керівники викорінюють «совок» і осучаснюють життя в селах: вражаючі історії три історії наймолодших сільських голів, яким вдалося покращити життя мешканців.

Тропіки в українському селі: як місцеві бізнесмени вирощують банани поряд з грушками екзотичні ферми, як хороший спосіб започаткувати прибутковий бізнес на селі.

Чуже молоко. Скільки (свого) молока має Україна? про загрозу зниження виробництва українського молока через зменшення поголів'я худоби, державні податки та правові обмеження.

Трилогія «Екофермерство»

Карпатські буйволи або екофармінг по-українськи розкаже, як колишній спортсмен створив буйволину ферму та утримує інших екзотичних тварин у Горинчові.

Червоне вино Чорногорії або екофармінг по-балканськи про унікальне місце в Чорногорії, де народжується одне з найкращих балканських вин.

Фермер-художник або творчий екофармінг по-грузинськи секрети видобування ослиного молока в Грузії.

СПОРТ І ЗДОРОВ’Я

Біг і місія: як долучити до регулярного спорту мільйон українців про юриста і англійського айтішника, які запровадили в Україні культовий міжнародний біговий рух і планують залучити до нього мільйон українців.

«Маленька зірка» – Боснія і Герцеговина на біговій карті Європи регулярні заняття бігом не тільки зміцнюють серце, але і загоюють рани, завдані війною і коханням, – про це свідчить досвід бігового клубу «Trcanje I TO».

Біг як спосіб життя: спільнота Ultra Trkac Srbija розкаже про сербського ультрамарафонця, який шість років тричі на тиждень безкоштовно дає уроки бігу і філософії та впевнений, що знає як змінити світ і людей на краще.