preloader
search-icon

Вебінари для підприємців від Представництва ЄС в Україні

Мікробізнес в Україні: європейський досвід

27-29 травня Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на онлайн вебінари про можливості та перспективи розвитку мікробізнесу та програми допомоги від Європейського Союзу для мікропідприємництва.

Для кого?

Підприємці, експерти у сфері торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислових палат, журналісти бізнес-видань та всі зацікавлені.

Подія на Facebook.

Участь у вебінарах безкоштовна та за попередньої реєстрації.

27 травня (середа), 16:00 – 17:00.

Стежте за онлайн-трансляцією за посиланням.

Спікерка: Інна Макотерська, засновниця консалтингу inna+julia, автор і куратор курсів Project та Account Management, Team Management, Personal Planning, Conflicts Transformation, сертифікований SE MBA Project Manager AFW, сертифікований спеціаліст Management 3.0. Віддалена робота: формування нового підходу роботи команди — “New Normal”.

28 травня (четвер), 16:00 – 17:00.

Стежте за онлайн-трансляцією за посиланням.

Спікерка: Юлія Захарченко, засновниця консалтингу inna+julia, директор школи Bird in Flight, автор і куратор курсів Project та Account Management, Personal Planning, Conflicts Transformation. Розбудова якісної віддаленої комунікації.

29 травня (п’ятниця), 16:00 – 17:00. Стежте за онлайн-трансляцією за посиланням.

Спікери: Андрій Яремкевич, експерт консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine. Європейська мережа підприємств для мікробізнесу: реєстрація, профілі, історії успіху.

Олександр Бабій, консультант з розробки і реалізації програм та донорської координації Офісу розвитку МСП. Донорські програми для мікропідприємництва: антикризові заходи для бізнесу.

За деталями заходу, будь ласка, звертайтесь до Аліси Тягун, тел +38(095)726-54-66, atiagun@internews.ua або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua.

Вебінари проводяться Представництвом ЄС в Україні у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Європейською Мережею Підприємств (EEN) та ДУ «Офіс з просування експорту України». Вони є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.