preloader
search-icon

Публічне обговорення

Робота журналіста під час воєнного стану: як знайти баланс між свободою і безпекою

Під час воєнного стану різноманітні обмеження в пересуванні та заборони зйомок суттєво ускладнюють роботу журналістів. Ви самі стикалися з цим і хочете вирішити дилему між захистом населення та свободою медіа?

Запрошуємо вас до участі у публічному обговоренні. Мета заходу — віднайти найбільш ефективні механізми роботи медіаспільноти під час війни, які б дозволяли журналістам якісно виконувати свою роботу. Під час заходу учасники зможуть висловити свої рефлексії стосовно поточних регуляцій діяльності журналістів і запропонувати своє бачення балансу між свободою слова та захисту громадян під час воєнного стану. Матеріали обговорення увійдуть до рекомендацій уряду, парламенту та журналістської спільноти.

Коли? 20 травня 2022 року, 13:00-14:00

Де? Львів, Медіацентр Україна (пл. Ринок, 32)

Модератор обговорення - Андрій Шевченко, керівник медіацентру

Кількість місць обмежена. Просимо всіх охочих зареєструватися за цим посиланням до 17:00 19 травня.

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерки проєктів «Інтерньюз-Україна» Олександри Панової (0992553305, opanova@internews.ua).

До обговорення запрошуємо журналістів, які на власному досвіді стикнулися з різноманітними викликами в роботі через захист критично важливої для оборони України інформації. Розуміння того, що для журналістів є збалансованим обмеженням, а що — надмірним, стане першим кроком у побудові дієвих механізмів взаємодії державної влади та медійників під час війни.

Захід організовано в межах проєкту «Журналістика під час війни», що реалізується Аспен Інститутом Київ спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні за експертної підтримки «Інтерньюз-Україна».