preloader
search-icon

Вебінар

Журналістика та війна: як працювати в умовах інформаційного протистояння

ГО «Інтерньюз-Україна» відкриває набір на фінальний вебінар з особливостей роботи журналіста в умовах повномасштабної збройної агресії рф проти України. До участі запрошуються медійники з усіх регіонів України, які й далі працюють в умовах війни та хочуть залишатись ефективними у своїй професії

Коли: середа, 19 жовтня, об 11:00.

Де: платформа ZOOM. 

Реєстрація триває до вівторка, 18 жовтня.

Учасники вебінару пройдуть 2-годинний інтенсив і дізнаються, як ефективно працювати та дотримуватися журналістських стандартів в умовах інформаційного хаосу, ворожих спецоперацій, засилля фейків та браку доступу до першоджерел.

Допоможе в цьому Альона Романюк, медіаекспертка, журналістка, фактчекерка. Засновниця проєкту «НотаЄнота», авторка влогу «По той бік інфи».

Спікерка розкаже про те:

  • Робота з інформацією під час війни. Фактчекінг.
  • Чутки як елемент розхитування суспільства. Як реагувати медіа?
  • Державні органи та офіційні повідомлення: що може піти не так?
  • Фейкові документи від органів влади. На що звертати увагу?
  • Метод сендвіча або як спростовувати дезінформацію.
  • Модель інформаційної війни 4D.
  • Що таке ІПСО та чому не варто зловживати цим терміном?

Додаткову інформацію про вебінар можна отримати в координаторки проєкту Ганни Чехович, hchekhovych@internews.ua.

Вебінар «Журналістика та війна: як працювати в умовах інформаційного протистояння» завершує серію вебінарів для журналістів про особливості роботи в умовах повномасштабної збройної агресії рф проти України. Стежте за оновленнями на сайті, Facebook- та Instagram-сторінці «Інтерньюз-Україна», щоби першими дізнатися про нові можливості для навчання медійників.

Цей вебінар організовано ГО «Інтерньюз-Україна» в межах програми «Український фонд швидкого реагування», яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.