Вебінар
Журналістика та війна: як працювати в умовах інформаційного протистояння
ГО «Інтерньюз-Україна» відкриває набір на фінальний вебінар з особливостей роботи журналіста в умовах повномасштабної збройної агресії рф проти України. До участі запрошуються медійники з усіх регіонів України, які й далі працюють в умовах війни та хочуть залишатись ефективними у своїй професії.
Коли: середа, 19 жовтня, об 11:00.
Де: платформа ZOOM.
Реєстрація триває до вівторка, 18 жовтня.
Учасники вебінару пройдуть 2-годинний інтенсив і дізнаються, як ефективно працювати та дотримуватися журналістських стандартів в умовах інформаційного хаосу, ворожих спецоперацій, засилля фейків та браку доступу до першоджерел.
Допоможе в цьому Альона Романюк, медіаекспертка, журналістка, фактчекерка. Засновниця проєкту «НотаЄнота», авторка влогу «По той бік інфи».
Спікерка розкаже про те:
- Робота з інформацією під час війни. Фактчекінг.
- Чутки як елемент розхитування суспільства. Як реагувати медіа?
- Державні органи та офіційні повідомлення: що може піти не так?
- Фейкові документи від органів влади. На що звертати увагу?
- Метод сендвіча або як спростовувати дезінформацію.
- Модель інформаційної війни 4D.
- Що таке ІПСО та чому не варто зловживати цим терміном?
Додаткову інформацію про вебінар можна отримати в координаторки проєкту Ганни Чехович, hchekhovych@internews.ua.
Вебінар «Журналістика та війна: як працювати в умовах інформаційного протистояння» завершує серію вебінарів для журналістів про особливості роботи в умовах повномасштабної збройної агресії рф проти України. Стежте за оновленнями на сайті, Facebook- та Instagram-сторінці «Інтерньюз-Україна», щоби першими дізнатися про нові можливості для навчання медійників.
Цей вебінар організовано ГО «Інтерньюз-Україна» в межах програми «Український фонд швидкого реагування», яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.