preloader
search-icon

Інформаційна сесія

Результати та досягнення реформи профтехосвіти

У четвер, 4 травня 2023 року, запрошуємо представників медіа та блогерів до участі в інформаційній сесії про ключові результати реформи професійної освіти та її потенціалу у відбудові України.

Початок о 9:00.

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ».

Реєстрація відкрита

Попри війну, система профтехосвіти продовжує розвиватися, оновлюватися та вдосконалюватися, а майбутні випускники профтеху долучаться до відбудови України та розвитку її економічного потенціалу.

Під час інформаційної сесії ми поговоримо про значення та досягнення реформи професійно-технічної освіти та її потенціал.

Спікери:

  • Дмитро Завгородній, заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;
  • Ольга Коваль, народна депутатка України, голова підкомітету з питань професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти Комітету з питань освіти, науки та інновацій;
  • Ірина Шумік, генеральна директорка директорату професійної освіти;
  • Олена Колеснікова, голова Галузевої ради Федерації металургів України;
  • Юрій Баланюк, голова Національного агентства кваліфікацій.

У межах події запрошуємо учасників відвідати Київське вище професійне училище будівництва і дизайну та Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою й дізнатись, як працює профтех: поспілкуватися з дирекцією центру, його студентами та на власні очі побачити навчально-виробничий процес та результати реформи.

Учасникам забезпечують:

  • відшкодування дорожніх витрат за наявності оригіналів квитків (транспорт прямого сполучення рівня не вище купе або «Інтерсіті» другого класу);
  • харчування (кава-паузи та обід).

Реєстрація за покликанням. Кінцева дата реєстрації: 2 травня.

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджера проєктів ГО «Інтерньюз-Україна» Максима Несвітайла: +380975137498, mnesvitailov@internews.ua.

Подія «Завдяки нам! Майбутнє відбудови України» є складовою комунікаційної кампанії програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України». Програма має на меті надати підтримку у впровадженні реформи профосвіти та модернізації інфраструктури обраних навчальних закладів.


Довідка: Реформа професійно-технічної освіти та навчання (ПТО) є пріоритетом у масштабній програмі реформ, яку здійснює український уряд. Спільна програма ЄС та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії EU4Skills спрямована на підтримку реформи сектору ПТО в Україні. Реформа передбачає адаптація навчання до вимог ринку праці та допомогти молоді й дорослим реалізувати власний потенціал.

Детальніше про програму EU4Skills - https://eu4skills.info/.