preloader
search-icon

ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА

Відбулась презентація брошури «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України разом із Державною службою з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони, Апаратом Головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями презентували брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни». Публікація містить практичні поради й рекомендації з інформаційної безпеки, які враховують український та іноземний досвід.

«Нещодавня ескалація на кордонах України виявила величезний запит на практичні поради, як діяти звичайним людям. Страх і паніка, як відомо, є найкращим підґрунтям для проведення дезінформаційних операцій. Ми взяли за зразок шведську брошуру, яка є надзвичайно короткою, але при цьому містить практичні поради. Брошуру легко та швидко читати в момент безпосередньої небезпеки. Однією з найбільших її цінностей є поради, як поводити себе в інформаційному полі», — зазначила керівниця Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Любов Цибульська.

За її словами, брошура буде розповсюджуватися як онлайн, так і в друкованому вигляді.

«Гібридна війна у ХХІ столітті – це не лише про обстріли – артилерійські чи зі стрілецької зброї. Ворог здійснює атаки в інформаційному просторі, намагаючись послабити нашу здатність чинити опір. Саме тому, кожен із нас має знати прості правила: якій інформації довіряти, які джерела слухати, як відрізнити фейк від правди та як не потрапити на гачок дезінформації», — підкреслив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.