preloader
search-icon

Криза Як Шанс

Як працювати дистанційно та планувати свою роботу

Кожній без винятку редакції довелося змінити відпрацьований роками формат роботи внаслідок коронакризи. Уже зараз очевидно, що навіть після завершення карантину робота журналістів не буде такою, як раніше. Необхідно адаптовуватися до нової реальності. Задля того, щоб ця адаптація пройшла менш стресово, ми розробили організували та провели онлайн-курс «Криза та робота редакцій». Його наскрізна ідея — побачити у кризі нові можливості для редакцій та шанс для журналістів на практиці продемонструвати всю цінність якісних матеріалів.

За результатами онлайн-курсу ми підготували 24 відеоуроки тривалістю 7–16 хвилин кожен. Журналісти та редактори зможуть переглядати матеріали у будь-який зручний час та застосовувати здобуті знання на практиці. Сподіваємося, це допоможе медійникам вийти із кризи ще більш сильними та професійними.

До вашої уваги – перші чотири відеоуроки курсу «Криза та робота редакцій».

Вебінар 1. Як працювати дистанційно та планувати свою роботу

Відеоурок 1.

Що буде з медійним ринком? Чому криза дозволяє по-новому подивитися на роботу редакцій? Як зміниться вектор діяльності журналістів? Та що корисного засвоять редактори та медіаменеджери під час коронакризи.

Відеоурок 2.

Моделі споживання інформації під час кризи. Переваги та недоліки дистанційної роботи, внутрішня комунікація. Як організувати продуктивну роботу редакції?

Відеоурок 3.

Переваги та недоліки віддаленої роботи, внутрішня комунікація. Дистанційна робота журналіста. Інструменти роботи з дому.

Відеоурок 4.

Що станеться з медійним ринком: переформатування чи занепад? Чи достатньо місця на медійному ринку для тисяч редакцій? Чи здатен платити лояльний читач? Медіа як сервіс, а не стрічка новин.

Тренери курсу:

Віталій Мороз, керівник програм нових медіа в ГО «Інтерньюз-Україна». Очолює програми цифрової грамотності та кібербезпеки для журналістів і громадянського суспільства (Digital Security School 380). Автор трьох онлайн-курсів для журналістів.

Михайлина Скорик, очільниця агенції Media Masters, медіатренерка з досвідом понад 10 років. У минулому — головна редакторка сайту podrobnosti.ua, порталу tochka.net, випускова редакторка на телеканалах «1+1», «Business», ТРК «Україна». Сертифікована тренерка DW Academie.