preloader
search-icon

прямуємо разом

Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Дніпрі та Кривому Розі

24 – 26 квітня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Дніпро та Кривий Ріг із офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

СЕМІНАР «УЧАСТЬ У ЄВРОПЕЙСЬКИХ ТОРГОВЕЛЬНИХ ФОРУМАХ І ВИСТАВКАХ: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ»

Коли? 24 квітня, 15:00 – 18:00

Де? м. Дніпро, Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування, вул. Європейська, 10-А, 2-й пов.

Основні теми заходу:

  • Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу;
  • Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network);
  • EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів із потенційними покупцями, партнерами та інвесторами;
  • Досвід участі Дніпропетровської торгово-промислової палати у європейських торговельних форумах та виставках; - Практичні поради участі в торговельних виставках ЄС та інші.

Серед головних спікерів заходу:

  • Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади;
  • Наталя Скічко, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine;
  • Сергій Кучерявенко, віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати;
  • Ольга Кільова, засновник ТОВ «Торговий дім “НЬЮ-ЛАЙН”» та «Науково-виробнича компанія “ГОЙДА”».

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar2019

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1678574648955103/

ГРА «EUROSESSION» ДЛЯ МОЛОДІ НА ТЕМУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Для кого? Учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.

Коли? 25 квітня, 10:00 – 11:30 Де? м. Дніпро, Палац студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, пл. Шевченка, 1, ауд. 20.

Коли? 26 квітня, 11:30 – 13:00 Де? м. Кривий Ріг, Криворізький національний університет, вул. Віталія Матусевича, 11, актова зала, 2-й пов.

Eurosession на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

ДИСКУСІЯ-ТРЕНІНГ «EUROPEAN PROJECTS LAB for NGOs»

Коли? 25 квітня, 13:00 – 16:00

Де? м. Дніпро, Палац студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, пл. Шевченка, 1, ауд. 25.

Для кого? Представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС, або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив. Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер: Любов Ропало, експерт з розробки та подання грантових заявок та фандрайзингу, директорка Черкаської агенції регіонального розвитку.

Подача заявок за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training2019

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/2038343142961677/

ПУБЛІЧНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ «ПРІОРИТЕТИ ЄС В УКРАЇНІ, ОГЛЯД ПРОГРАМ І МОЖЛИВОСТЕЙ, А ТАКОЖ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄС»

Коли? 26 квітня, 14:30 – 16:00

Де? м. Кривий Ріг,Криворізький національний університет, вул. Віталія Матусевича, 11, актова зала, 2-й пов.

Для кого? Представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста.

На заході ознайомлять із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні. Серед презентованих програм та проектів: COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, EU Study Days та ін.


Візит Представництва ЄС до Запорізької області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями, будь ласка, звертайтеся до Всеволода Верещагіна, тел. +38(095)687-70-88, vvereshchagin@internews.ua, або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua