preloader
search-icon

Представництво ЄС запрошує

Онлайн-конференція EU Study Days

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на онлайн-конференцію EU Study Days, яка відбудеться 23-24 липня 2020-го року.

Хто може взяти участь?

Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) з усіх регіонів України. Також ми запрошуємо учасників 12-ти онлайн-модулів Єврошколи та наших випускників. Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія.

Як взяти участь?

Для подання заявки на участь в онлайн-конференції EU Study Days, потрібно обрати свою тему та заповнити форму. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями:

  • а) релевантність теми дослідження та розуміння цієї теми аплікантом,
  • б) освітній рівень студента чи випускника,
  • в) володіння англійською мовою. Учасники, які хочуть презентувати власне дослідження мають подати аналітичну записку зі своєю темою.

Вимоги щодо формату записки:

  1. Тема дослідження має стосуватись ЄС, україно-європейських відносин, євроінтеграції, чи українських реформ.
  2. Формат docx або doc.
  3. Не більше 2- сторінок, 12-м шрифтом.
  4. Записка має обов’язково містити: анотацію, вступ, основну частину та висновки.
  5. Записка має формулювати проблему та запропонувати шляхи її вирішення.
  6. Автор має посилатись на фактичні дані, інші дослідження, літературу тощо.

Матеріали потрібно надіслати на eustudydays@gmail.com з темою листа «матеріали конференції Єврошколи» до 21 липня 23:00.

Про проєкт EU Study Days

EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проєкт має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі, для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив.

Участь у Єврошколі є безкоштовною для відібраних студентів. Робочі мови Єврошколи — українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі.

Більше інформації про EU Study Days (точні дати, методи відбору кандидатів, місця проведення) доступні на сторінці проєкту у Facebook. Контактні особи: eustudydays@gmail.com, тел.: 097 321 47 30.

Проєкт здійснюється в рамках інформаційної програми Представництва Європейського Союзу в Україні.