preloader
search-icon

міжнародна конференція

Економічний форум 2021

7‒9 вересня 2021 р. у місті Карпач, Польща, відбудеться 30-й Економічний Форум. Його мета — створити сприятливий клімат для розвитку політичного та економічного співробітництва між країнами-членами ЄС та їх сусідами.

Цьогоріч найбільша економічна конференція в Центральній і Східній Європі пройде під гаслом «Європа в пошуках лідерства».

Пандемія COVID-19 посилила конкуренцію між європейськими країнами та уповільнила інтеграцію всередині ЄС. Водночас зробила помітнішими його слабкі сторони. Учасники Форуму обговорять можливі шляхи виходу з цієї кризи та новий вимір європейського лідерства.

«Інтерньюз-Україна» є партнером однієї з дискусій заходу на тему: «Яким є майбутнє місцевих медіа?». Спікери заходу з’ясують, кому повинні належати локальні медіа і чи може місцева влада підтримувати їх фінансово й не впливати на редакційну політику.

Загалом конференцію відвідають близько 3000 гостей з Європи, Азії, Північної Америки та Африки. Глави держав та члени урядів, підприємці, відомі журналісти та представники неурядових організацій візьмуть участь у більше 200 тематичних дискусій. Вони стосуватимуться бізнесу, управління, нової економіки, міжнародної політики, безпеки та інше. Також передбачена різноманітна культурна програма.

Більше інформації про цьогорічний Економічний форум дізнавайтесь на офіційному сайті.