preloader
search-icon

Тренінги

Бути напоготові: як діяти у випадку повного шатдауну інтернету

UPD: На жаль, тренінг скасовано. Дякуємо всім зацікавленим за реєстрацію!


У п’ятницю 18 лютого 2022 р. у м. Дніпро відбудуться два тренінги на тему протидії сценаріям відключення інтернету на рівні країни та підвищення рівня цифрового захисту інтернет-користувачів в умовах кризи.

Тренінги організовує канадська компанія eQualitie у співпраці з ГО «Інтерньюз-Україна» та ВГО «Комітет виборців України» (Дніпропетровське обласне відділення).

Коли: п’ятниця, 18 лютого 2022 р., 11:00–14:00 та 17:00–20:00.

Де: Campus Event Hall, комплекс Дельмар-Люкс, просп. Дмитра Яворницького, 72, м. Дніпро.

Для кого: журналісти, волонтери та громадські активісти, зацікавлені в темі технологій.

Реєстрація: bit.ly/3JlXVZu

Участь безплатна за умови попередньої реєстрації.

Тренери:

Тренінг №1

Що робити, коли інтернет відмикають на рівні країни. Рішення для користувачів

Коли: п’ятниця, 18 лютого, 11:00–14:00

Учасники дізнаються про формати підтримки комунікації, якщо звичні інформаційні технології перестають бути доступними через відключення інтернету на всій території країни:

  • Коли інтернет можуть повністю відключити.
  • Як підготуватися до таких небажаних сценаріїв розвитку.
  • Які сучасні технології використовувати, щоби бути на зв’язку із зовнішнім світом.
  • Як це працює зсередини та чи складно користуватися цими технологіями.
Тренінг №2

Підсилення цифрового захисту під час кризових ситуацій

Коли: п’ятниця, 18 лютого, 17:00–20:00

Тренери разом із учасниками розглянуть інтернет-технології для захисту себе, своїх комунікацій і вебсайту від поточних і майбутніх кіберзагроз. Учасники також дізнаються:

  • Як безпечно зберігати дані.
  • Як швидко видалити чутливі дані.
  • Як зашифрувати повідомлення в он-лайні.
  • Як захистити ваші акаунти.

Контакти: Катерина Гайдай, katehaidai@gmail.com.


Канадська компанія eQualit.ie розробляє відкриті та багатофункціональні системи, орієнтовані на конфіденційність, онлайн-безпеку та свободу слова. Технологічні рішення та інновації ґрунтуються на цінностях компанії, які допомагають захищати права та прагнення всіх, хто перебуває в мережі.

ГО «Інтерньюз-Україна» – одна з найбільших громадських організацій України з експертизою у сфері медіа. З 1996 року працює в трьох напрямах: розвиток медіа, стратегічні комунікації та інформаційна безпека. Серед партнерів організації – Представництво Європейського Союзу в Україні, USAID, Світовий банк, ЮНІСЕФ, Міжнародний фонд «Відродження», Рада Європи, ОБСЄ, посольства країн-членів ЄС, Британська Рада.

ВГО «Комітет виборців України» (ВГО КВУ) – провідна моніторингова громадська організація України. Працює з 1994 року як незалежна позапартійна організація з всеукраїнським статусом у напрямі створенні умов для забезпечення реалізації прав громадян та реального народовладдя шляхом просвіти і активізації конкретного громадянина, інститутів громадянського суспільства; участі у формуванні та реалізації політик у пріоритетних для ВГО КВУ сферах та громадського моніторингу і контролю реалізації цих політик.