preloader
search-icon

МЕДІАКОНКУРС

Результати Всеукраїнського конкурсу робіт про децентралізацію

11 журналістів отримали нагороди у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – 2021».

Уже шостий рік представники регіональних медіа розповідають історії успіху реформи децентралізації у матеріалах для медіаконкурсу та змагаються за призові місця у номінаціях «Онлайн-публікація», «Стаття», «Радіоматеріал», «Відеоматеріал». Найкращі роботи отримали дипломи від Міністерства розвитку громад та територій України та грошові винагороди від співорганізаторів.

Цьогорічна церемонія нагородження відбулася в онлайн-режимі. Учасники конкурсу приєдналися до події через платформу відеозв’язку. Після нагородження журналісти мали змогу поставити свої запитання Міністру розвитку громад та територій України Олексію Чернишову.

На участь в конкурсі цього року надійшло 349 заявок, із них 274 – релевантних: це найбільша кількість матеріалів за весь час проведення конкурсу. Із надісланих заявок найкращими було визнано 11 робіт.

У НОМІНАЦІЇ «ОНЛАЙН-ПУБЛІКАЦІЯ»

І місце Віталій Улибін і співавтори Егор Рудь і Станіслав Пантелей, «Громада, яка робить себе сама: у Сергіївку на Полтавщині приїздять жити більше ніж виїжджають» (Інформаційна агенція «Полтавська хвиля»).

ІІ місце Марія Шевчук, «Децентралізаційні нотатки: як реформа місцевого самоврядування змінила південь України? (+ КРОСВОРД)» (Інформаційно-аналітичний сайт «Інформер»).

ІІІ місце Оксана Наумова, «Станіславська ОТГ: місця щасливих людей!» (Інтернет-сайт «Перша шпальта»).

У НОМІНАЦІЇ «СТАТТЯ»

І місце Юлія Міщенко, «Новоселівська громада: експеримент чи бажання піти проти системи?» (Липоводолинська газета «Наш край»).

ІІ місце Наталія Попович, «Навчально-практичний центр, хоспіс та «Оберіг». Як у Городоцькій громаді народжуються нові ідеї» (ПП «Городоцький районний телерадіопресцентр»).

ІІІ місце Ірина Федоляк, «Не колгосп: Чому майбутнє громад - за кооперативами» (Суспільно-політичне видання «Галичина»).

У НОМІНАЦІЇ «РАДІОМАТЕРІАЛ»

І місце Юлія Шипунова, «Гнівань - місто, яке прагне до енергонезалежності (в межах програми «Євростандарт»)» (Філія АТ НСТУ ВРД «ВІНТЕРА»).

ІІ місце Олександр Бабуров, «Відродження спадку: перші кроки» (Комунальне підприємство Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія Тростянець»).

У НОМІНАЦІЇ «ВІДЕОМАТЕРІАЛ»

І місце Ірина Дідух і Вадим Інжиєвський, «Вінниця - магніт для інвестицій» (МКП-ІТА «ВІТА»).

ІІ місце

У цьому році відразу дві роботи здобули друге місце в номінації «Відеоматеріал».


Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» організовано Міністерством розвитку громад та території України у співпраці із Радою Європи, ГО «Інтерньюз-Україна» та Координатором проєктів ОБСЄ в Україні.