preloader
search-icon

новини

Нагороджено переможців конкурсу журналістських робіт про децентралізацію

16 журналістів отримали нагороди у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – 2019».

Уже четвертий рік поспіль регіональні медійники змагаються у майстерності, розповідаючи про результати реформи у номінаціях: онлайн-видання, стаття, радіо-, відеоматеріал. Найкращі роботи отримують дипломи в Міністерстві розвитку громад та територій України від міністерки та грошові винагороди від співорганізаторів.

Цьогорічну церемонію нагородження організатори доповнили приємним сюрпризом. Для медійників влаштували воркшопи із журналістської майстерності та реформи децентралізації від експертів.

Із надісланих понад 240 конкурсних заявок найкращими було визнано 12 робіт.

У НОМІНАЦІї ОНЛАЙН-ПУБЛІКАЦІЯ

І місце

Анна Романенко, «5 років децентралізації на Черкащині: здобутки і перспективи» (ІА «Вичерпно»)

ІІ місце

Галина Халимоник, «Бюджет Біляївської ОТГ за кілька років в інфографіках: що виграла громада від децентралізації» (Біляївка.City)

ІІІ місце

Світлана Спасібіна, «Чому ОТГ – це не в мінус? Пояснюємо на досвіді черкаських громад» (Видання «Вісімнадцять три нулі»)

У НОМІНАЦІї СТАТТЯ

І місце

Відсутнє. Жодна робота не набрала достатньої кількості балів.

ІІ місце

Олена Нечипуренко, «Чаплинська ОТГ: об`єднання підняло села» (Херсонська обласна газета «Новий день»)

Наталія Усенко, «Як у Набутівській ОТГ села «оздоровлюють» (Редакція газети «Сільські обрії»).

ІІІ місце

Олег Батурін, «Як у Каланчаку навчились гроші рахувати» (газета «Новий день»).

У НОМІНАЦІї РАДІОМАТЕРІАЛ

І місце

Михайло Мартинко, «Аспект: децентралізація у Нижній Дуванці та Новопскові» (Філія ПАТ «НСТУ» «Регіональна дирекція UA: Донбас», радіо «Пульс»)

ІІ місце

Олександр Бабуров, «Форпост Тростянецької громади» (Філія ПАТ «НСТУ» «Сумська регіональна дирекція»)

ІІІ місце

Володимир Пищик, «Децентралізація з людським обличчям» (Філія ПАТ «НСТУ» «Українське радіо»)

У НОМІНАЦІї ВІДЕОМАТЕРІАЛ

І місце

Юлія Коротких, Віктор Павлиш та Денис Андреєв, «Я хочу жити в громаді» (ТРК «Перший кабельний»)

ІІ місце

Тетяна Москаль, Денис Андреєв, «Децентралізація — реформа шалених можливостей» (ТРК «Перший кабельний»)

ІІІ місце

Наталя Куліді, Олександр Моренко, Євгеній Олінський, «Що буде з селами і селищами Дніпропетровщини, які не увійшли у громади?» (ПрАТ «ТСД» «34 Телеканал»)

Наголошуючи на важливості таких ініціатив, Костянтин Квурт, Голова Правління ГО «Інтерньюз-Україна» зазначив:

«Європейські цінності та стандарти – це дуже дорого і незручно: треба платити податки, щось змінювати, самим змінюватись. У результаті це створює благо, за яким виїхали за кордон чимало наших співвітчизників. Завдяки співпраці міжнародних організацій, громадського сектору, медіа та влади та через корисні ініціативи, завдяки поведінковим змінам кожного з нас і взятої на себе відповідальності – ці зміни можливі. Маємо усвідомити, що за нас це ніхто не зробить».

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» організовно Міністерством розвитку громад та території України у співпраці із Радою Європи, ГО «Інтерньюз-Україна» та Координатором проєктів ОБСЄ в Україні.

Схожі події та новини

Заява
Медіапроєкт UkraineWorld.org не має нічого спільного з телеканалом Ukraine World News

ГО «Інтерньюз-Україна», яка запустила платформу UkraineWorld.org, рішуче засуджує спроби використати впізнаваний бренд медіапроєкту, що вже здобув авторитет і популярність серед міжнародної спільноти.

Подія
Святкуємо всесвітній День інтернету разом з «Інтерньюз-Україна» та Netfreedom

У вівторок, 29 жовтня о 19:00 «Інтерньюз-Україна» та проєкт Netfreedom запрошують в Urban Space 500 на вечірку з нагоди святкування Дня інтернету, який щороку відзначається у цей день по всьому світу.

Подія
Експертне обговорення «Саморегуляція у медіа»

18 грудня 2019 року Незалежна медійна рада проведе експертне обговорення на тему «Саморегуляція у медіа». Захід відбудеться у агенції “Укрінформ” з 14:00 до 16:30.

Медіалайфхак
«Антибот–2»: як викривати інформаційні маніпуляції? Конспект тренінгу

18–20 листопада 2019 року у Києві відбувся триденний тренінг «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції». Він був присвячений методам протистояння ботам, фейкам та інформаційним «вкидам» (зокрема, кремлівського походження) на основі досвіду іноземних та українських експертів.