preloader
search-icon

ДИСКУСІЯ

Кібербезпека для підлітків в Україні. Чи можемо ми змінити ситуацію?

Протягом останніх років соціальні мережі визнають проблему нетолерантної поведінки та її наслідки для підлітків у цифровому середовищі. Вона включає і мову ворожнечі, онлайн-цькування та переслідування. Разом із тим міцнішають наміри будувати більш безпечні спільноти, що потребує глибокого дослідження і занурення у найбільш гострі питання підлітків.

Щоби зануритися в нагальні проблеми у сфері онлайн-загроз для підлітків та актуалізувати план рішень і дій компанія Meta (до 28 жовтня 2021 року — Facebook) та громадська організація «Інтерньюз-Україна» проведуть експертну дискусію «Кібербезпека для підлітків в Україні. Чи можемо ми змінити ситуацію?».

Коли: четвер, 23 грудня (о 12:00).

Де: м. Київ.

Заповніть, будь ласка, реєстраційну форму, щоби долучитися до обговорення як експерт чи слухач.

Цільова аудиторія дискусії: урядовці, експерти з цифрової безпеки, психологи, педагоги, представники громадських і волонтерських організацій, підлітки.

Основними темами для обговорення стануть: рівень онлайн-загроз для підлітків (нові реалії), впровадження систем захисту та безпекових механізмів в онлайні на рівні уряду, соцмереж, родин та освітніх установ.

Запрошені експерти:
  • Катерина Крук, менеджер із питань публічної політики в Україні у Meta.
  • Гордій Румянцев, Міністерство цифрової трансформації України, головний спеціаліст експертної групи із захищеності прав дітей в інтернеті Директорату європейської інтеграції.
  • Юрій Кіцул, Начальник відділу з питань захисту прав дитини Департаменту моніторингу дотримання прав людини МВС, підполковник поліції к.ю.н.
  • Анастасія Дьякова, засновниця проекту #STOP_SEXтинг, авторка книги «Діти та батьки в інтернеті».
  • Яна Панфілова, співзасновниця міжнародного руху Teenergizer.
  • Сергій Горбачов, Освітній омбудсмен.
  • Дарія Пило, Ла-Страда Україна.
  • А також представники Кіберполіції, освітнього та громадського сектору.

Контактна особа: координаторка проєктів Юлія Бабко, jbabko@internews.ua, 0637101396.