preloader
search-icon

Прямуємо разом

Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Чернівцях та Красноїльську

2–3 вересня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Чернівці та Красноїльськ із офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого? Учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.

Коли? 2 вересня, 09:00 – 10:30 Де? м. Красноїльськ, Красноїльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3, вул. Дружби, 11, спортивна зала, 1-й пов.

Коли? 3 вересня, 12:00 – 13:30 Де? м. Чернівці, Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, вул. Лесі Українки, 23, читальна зала, 2-й пов.

Eurosession на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

Коли? 2 вересня, 12:30 – 14:00

Де? смт Красноїльськ, Красноїльська селищна рада, вул. Штефана Чел Марі, 157, актова зала, 1-й пов.

Для кого? Представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста.

На заході ознайомлять із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.

Серед презентованих програм та проектів: COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, EU Study Days та ін.

Дискусія-тренінг «European Projects Lab for NGOs»

Коли? 2 вересня, 16:00 – 19:00

Де? Чернівці, Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, вул. Лесі Українки, 23, читальна зала, 2-й пов.

Для кого? Представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС, або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив. Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер: Олег Кулініч, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».

Подача заявок за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training-2019

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/931197597243343/

Семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»

Коли? 3 вересня, 15:00 – 18:00

Де? Чернівці, Чернівецький Центр розвитку місцевого самоврядування, вул. Університетська, 20, 1-й пов.

Основні теми заходу

  • Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу.
  • Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network).
  • EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів із потенційними покупцями, партнерами та інвесторами.
  • Практичні поради участі в торговельних виставках ЄС та інші.

Серед головних спікерів заходу: Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади / Єгор Слободяник, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine / Василь Паламар, голова Асоціації виробників продукції бджільництва «Буковинський бджоляр» та інші

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar2019

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/222199495364247/


Візит Представництва ЄС до Чернівецької області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями, будь ласка, звертайтеся до Аліси Тягун, тел. +38095 726 54 66, atiagun@internews.ua, або до Станіслава Королькова, тел +38099 455 23 75, skorolkov@internews.ua.

Зареєструвавшись на подію, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних, а також на фото- та відеофіксацію.