preloader
search-icon

Фінансовий звіт

«Інтерньюз-Україна» успішно пройшла міжнародний аудит за 2019 рік

У вересні 2020 р. громадська організація «Інтерньюз-Україна» отримала звіт про проведення міжнародного аудиту за 2019 рік. Аудит проводився незалежною аудиторською компанією Deloitte Ukraine. «Фінансова звітність у всіх аспектах достовірно відображає фінансовий стан організації», – йдеться у фінальному звіті аудиторів. Так, уся фінансова звітність за проектами, які «Інтерньюз-Україна» реалізовувала у 2019 році, відповідала вимогам міжнародного аудиту та чинного законодавства України.

«Інтерньюз-Україна» – одна з провідних неурядових організацій, що працює у сфері медіа та комунікацій. Ми надзвичайно цінуємо довіру донорів та партнерів і вкрай відповідально ставимося до своєї фінансової звітності. Саме тому наші успіхи та організаційну спроможність вчергове позитивно оцінили аудитори компанії «Делойт».

Нагадаємо, що це вже 12-й міжнародний аудит з часу створення організації, яка працює в Україні з 1996 року. Попередній міжнародний аудит організації проводився компанією «Делойт» у 2019 році і також був позитивним.