preloader
search-icon

Поглиблений онлайн-тренінг

Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції

Які є найновіші методики викривання маніпуляцій? З якими челенджами у своїх проєктах стикались українські та закордонні експерти? Відповіді на ці питання ви отримаєте під час поглибленого онлайн-тренінгу «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції», який організовує ГО «Інтерньюз-Україна».

Коли: 22–27 червня 2020 р. (по 3 години на день).

Де: Zoom.

Спікери:

Роберт ван дер Ноордаа, нідерландський журналіст, один із авторів дослідження про роботу російської «Фабрики тролів»;

Олена Чуранова, журналістка та фактчекерка у StopFake;

Максим Скубенко, лідер проєкту VoxCheck від VoxUkraine.

Відбір учасників проходить на конкурсній основі — за змістом надісланих заявок. Пріоритет надаватиметься аналітикам та журналістам, що вже мають великий досвід у проєктах, спрямованих на протидію пропаганді та дезінформації і прагнуть поділитись ним із колегами. Заповніть, будь ласка, реєстраційну анкету, до п’ятниці, 19 червня, 16:00.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Найактивніших учасників поглибленого онлайн-тренінгу ми запросимо взяти участь у дослідженні, спрямованому на виявлення армії російських ботів на просторах соціальних мереж для їх подальшого знищення та розробки механізму боротьби з ними. Ми пропонуємо вам використати свої знання та спробувати свої сили на практиці.

За детальною інформацією: Ганна Дьомочка hdiomochka@internews.ua, 099 067 73 75.

Захід реалізується в рамках проєкту «Розповсюдження українського досвіду протистояння гібридним загрозам», який втілює ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні. Подія також відбувається під егідою ініціативи «Інтерньюз-Україна» UkraineWorld.