preloader
search-icon

ТЕНДЕР

Тендер на проведення Аудиту проєкту «Підвищення рівня обізнаності та цифрова підтримка»

Громадська організація «Інтерньюз Україна», що є найбільшою неприбутковою організацією в галузі медіа в Україні, запрошує вас взяти участь у тендері на проведення Аудиту проєкту 4138-1 EE-DG-SIDA «Підвищення рівня обізнаності та цифрова підтримка», що фінансується Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) через Міжнародну неприбуткову Організацію з розвитку медіа «Інтерньюс-Європа» за 2021 рік (проєкт триває впродовж січня–жовтня).

Річний обіг нашої організації близько 2,1 млн. дол.

Місія організації – утвердження європейських цінностей в Україні через становлення успішних медіа. «Інтерньюз-Україна» в своїй діяльності спирається не тільки на повагу до фундаментальних глобальних та європейських цінностей, таких як свобода думки, свобода вираження поглядів та свобода слова, але й на розширення можливостей громадян заявляти про ці свободи і реалізовувати їх.

Принципи:
  • Медіа ближче до людейнавчити громадян України (і сусідніх країн) ефективно використовувати нові медіа для того, щоб споживати, виробляти та обговорювати погляди і думки.
  • Медіа ближче до знаньбільш професійний підхід до освіти в галузі медіа і журналістики.
  • Медіа ближче до глобальних викликів.

Інтерньюз-Україна є членом GFMD – the Global Forum for Media Development. Завдяки цьому ми можемо обмінюватись інформацією та досвідом з більш як 175 медіа-організаціями з понад 100 країн світу.

Наша історія та досягнення команди «Інтерньюз-Україна» за останні 25 років

Коротку пропозицію, що міститиме інформацію про ціну та тривалість проведення такого аудиту, просимо надіслати у відповідь на цей лист до 18:00, 20 серпня 2021 року.

З повагою,

Виконавчий директор

ГО «Інтерньюз Україна»

Наталя Педченко

+38 (067) 243-63-52

npedchenko@internews.ua