preloader
search-icon

Медіалайфхак

6 застосунків для створення Instagram Stories

Тільки уявіть: щомісяця Instagram користуються понад 1 мільярд людей. Одна з найяскравіших функцій соцмережі — це сторіз, що допомагає ще більше залучити аудиторію до вашого контенту.

70% користувачів Instagram переглядають Stories щодня, а 86,6% — активно публікують їх у своєму профілі. Сторіз також популярні серед відомих брендів і компаній — 36% використовують їх для просування продуктів і послуг.

Але як зробити їх небанальними та креативними? Зібрали 6 додатків, які вам у цьому допоможуть:

Canva

Популярний інструмент серед SMM-ників і блогерів для створення цікавих публікацій і сторіз. Тут ви знайдете величезну колекцію готових шаблонів, які можна змінювати та адаптувати відповідно до стилю вашої сторінки. Додавайте шрифти, фони, заголовки, графічні елементи, мелодії та стокові фото для фону.

Також платформа запустила нову функцію — генерування зображень за допомогою штучного інтелекту. Опишіть словами те, що хочете побачити, а ШІ створить сітку з чотирьох зображень, які можна використати для дизайну.

А якщо потрібна додаткова пара очей або ж ви працюєте над дизайном із колегою — у платформи є можливість поділитися лінком на шаблон та одночасно редагувати.

7Element

Український застосунок, який допоможе замінити стандартні інстаграмні шрифти та створити естетичні сторіз. Понад 9000 елементів для сторіз — від мінімалістичних шрифтів, до трендових тематичних стікерів. Ви також можете створювати власні вибірки з улюбленими елементами.

Unfold

На відмінну від Canva, в Unfold не так багато шаблонів для сторіз. Натомість є бібліотека з понад 300 красивих макетів і колекцій. А ще — чимало інструментів для роботи з текстом і фото: шрифти, різноманітні стилі, фільтри, стікери, фони та рамки для фото. За допомогою застосунку можна експортувати та публікувати сторіз на різних платформах.

Mojo

Корисний застосунок для створення анімаційних сторіз. Користуйтеся готовими шаблонами — їх тут понад 400 або створіть власний дизайн. Також є унікальні стилі для оформлення тексту та великий вибір фонової музики. Крім того, зручні інструменти для відеомонтажу — слайд-шоу з фотографій, відеоколажі, анімований текст та спецефекти для відео.

Story Art

Ще один корисний застосунок із понад 3 000 шаблонів для сторіз на будь-який смак — від мінімалістичних до яскравих дизайнів, створених для Instagram. Щоправда, в безоплатній версії доступні лише кілька сотень шаблонів.

Є багато варіантів оформлення спецефектів та функція створення обкладинок для highlights. Алгоритм роботи подібний до попередніх ресурсів — редагуйте готові шаблони, додавайте анімації, змінюйте шрифти та фон. Завдяки зручній навігації ви легко знайдете потрібний шаблон, зможете редагувати зображення та налаштувати швидкий доступ до улюблених шаблонів.

Story Maker

Застосунок для створення яскравих та унікальних сторіз. Тематичні колекції містять понад 500 різних шаблонів, об'єднаних єдиним стилем. Комбінуйте нестандартні декоративні елементи, музику, анімації, рамки та контури.