preloader
search-icon

ПІДТРИМКА РЕДАКЦІЙ

Переможці конкурсу «Розуміння аудиторії та розвиток цифрових технологій»

Стали відомі два переможці грантового конкурсу від ГО «Інтерньюз-Україна» за фінансової підтримки Швеції та Internews. Редакції отримають гранти у розмірі 11600 GBP (британських фунтів) на реалізацію проєкту з інформаційно-цифрового вдосконалення свого медіа та створення контенту. До участі ми запросили переможців попередніх чотирьох років проєкту, а також ті редакції, чиї ідеї потрапляли у short list конкурсу.

Медіа, які отримають фінансування у 2022-ому році стали
Рубрика, Київ

Ідея проєкту: редакція створить цикл матеріалів присвячених жіночому здоров’ю «Небайдужа до здоров'я» (у межах рубрики «Небайдужа»). Також Рубрика запустить інноваційний для українського ринку формат новин у підході журналістики рішень і запропонує нову структуру новини-рішення. Окрім того, редакція запустить email-розсилку та оновить бренд-бук і дизайн спецпроєкту.

Біляївка city, Біляївка (Одеська обл.)

Ідея проєкту: редакція розвиватиме туристично-інформаційний проєкту видання «Open Дністер». У межах проєкту медіа створить матеріали про правила виживання в диких умовах, гайд рішень для збереження біорізноманіття пониззя Дністра, а також публікації, присвячені жінкам-науковицям (екологиням, біологиням тощо) та жінкам-майстриням, які зберігають секрети ремесел нематеріальної культурної спадщини регіону.

Четверо членів журі докладно вивчили та проаналізували всі подані ідеї та поставили кожному апліканту бали. До складу журі входили представники команди проєкту, а також грантовий фахівець ГО «Інтерньюз-Україна». Список переможців був затверджений донором.

Заявки оцінювалися за такими критеріями:

  • опис у заявці контентної та технічної частини пропонованих змін;
  • інноваційність та актуальність ідеї проєкту;
  • знання потреб власної аудиторії та розуміння підходів до роботи з потенційною аудиторією;
  • опис партнерів і рекламодавців, з якими медіа планує працювати;
  • обґрунтованість, реалістичність і відповідність меті конкурсу;
  • бюджет, доцільність використання коштів на придбання послуг або техніки.