preloader
search-icon

МЕДІАЛАЙФХАК

8 програм для журналістських розслідувань

Журналістські розслідування можуть стати доказами військових злочинів РФ в Україні. Зібрали 8 сервісів, які допоможуть журналістам-розслідувачам перевірити метадані зображень або відео та зібрати доказову базу злочинів у зручному форматі.

  1. TruePic Vision допомагає швидко й зручно отримати перевірені та правдиві зображення. Програма отримує дані про походження фотографій і відео з моменту їхньої зйомки та використовує надійну криптографію для захисту зображень від підробки.

  2. TinEye пропонує низку рішень для розпізнавання зображень та їхнього зворотного пошуку, коли ви хочете дізнатися про походження світлин або знайти схожі. Програма дозволяє перевірити зображення профілів на соціальних платформах і виявити повторювані та раніше позначені зображення, навіть якщо їх змінювали.

  3. InVID допомагає швидко отримати інформацію про відео у Facebook і YouTube, здійснити зворотний пошук зображень у пошукових системах і фрагментувати відео з різних платформ на ключові кадри. У програмі можна перевірити метадані зображення або відео.

  4. Truly Media підійде для систематизації вашого розслідування. У ній можна створити організовані списки новин із соцмереж, загальні робочі простори та працювати в режимі реального часу з колегами. Доступні інструменти перевірки: Google Maps, WolframAlpha, Snopes, Pipl; та є можливість розширити мережу експертів.

  5. Betaface API призначений для розпізнавання облич. Він може сканувати завантажені зображення або URL-адреси, знаходити та аналізувати обличчя.

  6. Cognitec надає програмне забезпечення для розпізнавання облич на фото й відео через систему FaceVACS. DBScan ID миттєво порівнює зображення обличчя з різних джерел із великими базами даних зображень. VideoScan ідентифікує людей у режимі реального часу та використовує анонімний аналіз облич для аналітики.

  7. Flightradar24 надає доступ до світових даних відстеження польотів — за літаками можна спостерігати на мапі в режимі реального часу. Програма надає інформацію про тип літака, бортовий номер, місце відправлення та посадки, а також маршрут. Працює з браузера й доступний на iOS та Android.

  8. Hunchly автоматично збирає та класифікує вміст усіх вебсторінок або акаунтів у соцмережах, які ви відвідуєте. Повнотекстовий пошук допоможе легко знайти збережені дані та упорядкувати теми розслідування за тегами.

Підготовлено за матеріалами

Top 11 Facial Recognition Software in 2021

10 FindClone Alternatives

Truepic Vision

Hunchly Online Evidence Collection Solution for Investigators

Як виконати зворотний пошук по зображенню