preloader
search-icon

медіалайфхак

7 додатків для ефективної організації роботи

Планування – це запорука ефективної роботи. Сьогодні можна знайти чимало додатків, за допомогою яких легше планувати роботу над проектами, відстежувати дедлайни, бути в курсі подій та фокусуватися на завданнях. Пропонуємо перелік із семи таких додатків, що допоможуть підвищити вашу продуктивність.

1. Asana

Цей додаток ідеально підходить для організації командної роботи. Завдяки ньому кожен учасник команди може запланувати завдання, вказати дедлайни. Користувачі додатку також можуть делегувати завдання та вказувати статус виконання роботи на центральній дошці. Це забезпечує злагодженість дій усіх учасників групи.

2. Trello

Trello стане в нагоді для організації командної або індивідуальної роботи. У цьому сервісі можна додавати дошки із завданнями та фіксувати прогрес за кожним із них. Основні блоки можуть включати такі: пріоритети, до виконання, в роботі, виконано.

3. Focus@Will

Іноді зосередитися на роботі дуже важко. Багатьом людям не відволікатися допомагає музика. Спеціально підібрані для концентрації плейлисти доступні в додатку Focus@Will. Спробуйте, якщо вам також легше зібрати думки докупи та відмежуватися від стороннього шуму під спокійну музику.

4. Sunrise

Найкращий спосіб організувати час – користуватися календарями, які доступні з онлайн-платформ. Sunrise – один із таких календарів. Цей додаток оновлює та синхронізує інформацію, яку ви вносите. Навіть якщо ви вийдете зі свого акаунту, інформація буде доступна у сховищі Gmail, iCloud, Outlook чи іншої платформи.

5. Todoist

Цей додаток допомагає планувати та пріоритизувати завдання, встановлювати дедлайни, синхронізувати їх із подіями в календарі, а також виконувати завдання спільно з іншими учасниками. Крім того, Todoist інтегрується з іншими додатками та дозволяє підтримувати мотивацію до роботи.

6. Evernote

Якщо ваш головний пленер – блокнот, і ви робите нотатки де можливо, скористайтеся електронним блокнотом Evernote. Користувачі додатку можуть створювати записи та працювати з ними як онлайн, так і не в мережі. Додаток дозволяє зберігати ідеї та враження у текстових, голосових нотатках і фотографіях, вставляти посилання, додавати плани і швидко знаходити збережену інформацію.

7. Flipboard

Цей додаток корисний для всіх, хто працює в медіа або просто тримає руку на пульсі подій. Flipboard за своїми функціями є агрегатором новин, який можна налаштувати на свій смак та відстежувати найважливіше, не втонувши в новинному потоці.