preloader
search-icon

Подія

Посилюємо комунікаційну спроможність ВРУ задля інформування виборців

Пресрелізи та інформаційні повідомлення є одними з основних продуктів у парламентській комунікації з медіа та громадськістю. Якісні матеріали забезпечують відкритість і прозорість роботи парламенту та оперативно і зрозуміло інформують громадян про найважливіші суспільно значущі події.

Тому Програма USAID «РАДА: наступне покоління» 11 травня провела тренінг щодо трендів і правил написання пресрелізів та новинних повідомлень. У ньому взяли участь 25 представників комунікаційних підрозділів Апарату ВРУ та секретаріатів парламентських комітетів.

Під час тренінгу комунікаційний експерт Артем Шевчук розповів присутнім:

  • як адаптовувати тексти до різних комунікаційних платформ;
  • які обсяг та структура текстів є найбільш ефективні;
  • на що варто звертати увагу під час редагування тексту;
  • чого варто уникати у заголовках пресрелізів;
  • як працює пошуковий маркетинг та які обирати ключові слова.

Також учасники відпрацювали правила написання якісних пресрелізів на реальних прикладах з вебсайтів і отримали від тренера список порад щодо розробки інформаційних повідомлень.

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» посилює комунікаційну спроможність українського парламенту, аби зміцнити його можливості в інформуванні громадян, залучати їх до законотворчого процесу та забезпечити прозорість, відкритість та довіру до Верховної Ради як демократичної інституції.