preloader
search-icon

Подія

Презентація нового тренінгу «Повний цикл формування публічної політики»

31 травня 2022 програма USAID РАДА: Наступне покоління провела онлайн-презентацію про структуру та зміст нового тренінгу «Повний цикл формування публічної політики».

Захід розпочався зі вітального слова:

  • Анжели Малюги, Керівниці Секретаріату Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування ВРУ,
  • Ігоря Когута, Директора Програми USAID РАДА: наступне покоління,
  • Кріса Левіка, регіонального директора Вестмінстерського фонду демократії Європи та Центральної Азії.

Доктор Девід Херст, експерт Вестмінстерського фонду демократії, представив тренінг як один із його співавторів. Він визнав, що розуміння процесу вироблення політики має ключове значення для кращої координації між парламентом та урядом. Більше того, законодавча процедура та перевірка після законодавчої діяльності є неминучими частинами політичного кола, оскільки депутати можуть втручатися у формування політики уряду та захищати інтереси виборців, які вони представляють.

Наступним доповідачем стала Юлія Шипілова, експерт Вестмінстерського фонду демократії. Вона пояснила цілі та структуру тренінгу. Як вона зазначила, тренінг триває два дні, починаючи з теоретичних питань у перший день і закінчуючи вивченням справи у Великобританії на другий день. Вона також додала, що громадянське суспільство є одним із акторів формування політики. Таким чином, тренінг надасть його учасникам цінні інструменти для спілкування з ОГС.

В процесі начання учасникі нового тренінгу зможуть дізнатися:

  • Що таке цикл державної політики та чому він важливий;
  • Роль уряду, парламенту та громадянського суспільства у формуванні державної політики;
  • Цикл державної політики на практиці.

За словами однієї з авторок тренінгу Юлії Шипілової, тренінг містить як теоретичну, так і практичну складові. «Ми мали на меті, щоб учасники отримали практичні навички. Щоб не лише мати знання про цикл державної політики, а й інструменти для їх застосування», — наголошує експертка Вестмінстерської фундації.

Директор Програми USAID «РАДА: наступне покоління» Ігор Когут: «Цей тренінг — атрибут необхідності реагувати на обставини часу та зовнішній курс країни». Орієнтовний термін проведення першої серії тренінгу «Повний цикл формування публічної політики» — кінець червня. Слідкуйте за нашими анонсами та долучайтеся до заходу.

Загалом у презентації взяли участь 130 учасників.