preloader
search-icon

Новина

Успішно завершився «ОЦе курс. Громадянська просвіта»

Майже 20 годин лекцій протягом трьох місяців – завершився «ОЦе курс. Громадянська просвіта», який проводив Освітній Центр Верховної Ради України за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління» та її партнера Агенції з розвитку освітньої політики.

«ОЦе курс. Громадянська просвіта» – це 10 унікальних онлайн-уроків, які поєднали практичний досвід та знання у галузі політики, парламентаризму і громадянської участі.

На нього зареєструвалися понад 1600 учасників! Це переважно школярі старших класів та студенти перших курсів. Також слухачами були освітяни, для яких після завершення курсу проведуть окремий семінар щодо впровадження парламентської просвіти в навчальних закладах.

Курс мав на меті ознайомити учасників з ефективними інструментами народовладдя, підвищити рівень знань з правознавства і громадянської освіти та поглибити розуміння політики, влади і прав людини.

Зокрема на уроках обговорили такі теми:

  • Гілки влади в Україні та парламентаризм;
  • Вибори і референдум як інструменти демократії;
  • Політична участь та учнівське самоврядування;
  • Громадська активність і волонтерство;
  • Українська державність та культура як потужна зброя в умовах війни.

Відеозаписи всіх уроків можна переглянути за цим посиланням.

Після успішного завершення курсу учасники отримують сертифікати. Також організатори створили спеціальний телеграм-канал, у якому зареєстровані брали участь у цікавих інтерактивах, щоб закріпити отримані знання. А фінальний урок відбувся за участі народної депутатки Ольги Коваль, яка поділилися власними інсайтами у галузі освіти та парламентаризму в Україні.