preloader
search-icon

Новина

«Парламентська реформа має тривати навіть попри воєнні виклики»

Народний депутат України Павло Фролов у колонці для «Української правди» заявив, що парламентська реформа лишається для Верховної Ради України пріоритетом навіть у воєнний час, та розповів, які напрацювання щодо вдосконалення відповідного законодавства підготувала його робоча підгрупа.

«Вдосконалення роботи Верховна Рада України є нашим пріоритетним завданням, а парламентська реформа має тривати навіть попри воєнні виклики. Інституційно міцний та незалежний парламент, його злагоджена робота з іншими гілками влади та ефективні інструменти парламентського нагляду – запорука сталого демократичного розвитку країни та поліпшення життя кожного громадянина», - пише пан Фролов.

Парламентар разом з колегами напрацював пропозиції щодо удосконалення законодавства, які включають такі напрями роботи:

  1. Взаємодія уряду та парламенту у формуванні політики й законотворчості;
  2. Пріоритетний розгляд євроінтеграційних законопроєктів;
  3. Моніторинг та оцінка реалізації законів;
  4. Парламентський контроль за виконавчою владою;
  5. Парламентський контроль у сфері публічних фінансів;
  6. Усунення недоліків конституційної конструкції владного трикутника.

Детально ознайомитися з пропозиціями й повністю прочитати колонку можна за цим посиланням.

Павло Фролов пояснив також важливість і значення парламентської реформи для держави та кожного українця: «Комплексні зміни в роботі ВРУ дозволяють зміцнити її інституційні спроможності, що допомагає краще реагувати та долати кризові ситуації. Така реформа поліпшує законотворчий процес, а якісні закони – це про сталість і стабільність у державі, про ефективне розв'язання суспільних проблем. Це також про залучення до законодавчого процесу зацікавлених осіб на всіх рівнях, що у підсумку позитивно впливає на імідж парламенту та зміцнює довіру виборців. До того ж парламентська реформа є одним із євроінтеграційних зобов’язань України».