preloader
search-icon

Подія

Школярі Львівщини поспілкувалися з народним депутатом України

Майже 2000 школярів Львівщини відвідали парламентські уроки і поспілкувалися з народним депутатом України! Освітній Центр Верховної Ради України продовжує онлайн-заняття з парламентської просвіти у регіонах України. За підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління» 12 травня відбулися два уроки для учнів шкіл та закладів професійно-технічної освіти Львівщини, які працюють у громадах в межах 116-го виборчого округу.

Цей округ у парламенті представляє народний депутат Микола Княжицький. Він радо долучився до уроків та поспілкувався зі своїми молодими земляками, даючи поради та відповідаючи на питання, як-от:

  • які питання входять до компетенції парламентарів та як пишуться закони?
  • що змінилося у роботі депутата після повномасштабного вторгнення?
  • які є показники, аби оцінити ефективність роботи народного депутата?
  • що потрібно, аби стати помічником народного депутата?
  • як розвивається українська освіта та яких змін очікувати школярам?
  • як депутати взаємодіють з українською молоддю?

Школярам також розповіли про функції, структуру та діяльність Верховної Ради України, особливості законодавчого процесу та права й обов'язки парламентарів.

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» надає Освітньому центру комунікаційну підтримку в реалізації парламентських уроків у регіонах і допомагає залучати народних депутатів України та їхні команди до ініціатив громадянської парламентської просвіти.