preloader
search-icon

Подія

Школярі Дніпропетровщини поспілкувалися з народним депутатом України

Понад 200 школярів Дніпропетровщини відвідали парламентський урок і поспілкувалися з народним депутатом України!

Освітній центр Верховної Ради України продовжує онлайн-заняття з парламентської просвіти у регіонах України. 15 березня за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління» відбувся урок для учнів шкіл та закладів професійно-технічної освіти Кривого Рогу, які працюють у громадах в межах 31-го виборчого округу.

Цей округ у парламенті представляє народний депутат Володимир Захарченко. Він радо долучилася до уроків та поспілкувалася зі своїми молодими земляками, даючи поради та відповідаючи на питання, зокрема:

  • як змінилася робота депутата після повномасштабного вторгнення?
  • як депутати взаємодіють з українською молоддю?
  • що потрібно, аби стати помічником народного депутата?
  • які завдання входять до компетенції парламентарів?

Школярам також розповіли про функції, структуру та діяльність Верховної Ради України, особливості законодавчого процесу та права й обов'язки парламентарів.

Вже завтра – 16 березня – відбудеться парламентський урок від Освітнього центру для школярів Львівщини за участі народного депутата Миколи Княжицького.

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» надає Освітньому центру комунікаційну підтримку в реалізації парламентських уроків у регіонах і допомагає залучати народних депутатів України та їхні команди до ініціатив громадянської парламентської просвіти.