preloader
search-icon

Подія

Презентація інформаційної довідки «Міжнародний досвід організації та супроводу навчально-тренінгової діяльності для членів та працівників парламенту»

Програми розвитку депутатського корпусу та персоналу апаратів парламенту є важливими напрямами роботи найрозвинутіших країн світу. Зацікавленість до цієї тематики в Україні зросла зокрема після створення Дослідницької служби Верховної Ради. Вивчення та обговорення міжнародного досвіду навчально-тренінгової діяльності таких підрозділів за кордоном дозволять визначити та перейняти найкращі світові практики для ефективної роботи.

Під час відеоконференції 20 вересня представлено ключові напрями та формати навчань у парламентах США, Польщі, Великої Британії, Францію та Грузії.

Також представники Програми «РАДА: наступне покоління» презентували власний тренінговий компонент і поділилися практичним досвідом його реалізації. Водночас анонсовані нові тренінги щодо наближення українського законодавства до права ЄС та кризових комунікацій в окрузі.

У події взяли участь 23 особи, серед яких керівники та заступники керівників секретаріатів комітетів, представники Відділу кадрів, Дослідницької служби та Освітнього центру Верховної Ради України.

Переглянути матеріали відеоконференції ви можете за наступними посиланнями: інформаційна довідка, її презентація і тренінговий компонент Програми «РАДА: наступне покоління».