preloader
search-icon

Подія

Стартувала наша програма стажування у Дослідницькій службі ВРУ

15 травня розпочався проєкт стажування молоді у Дослідницькій службі Верховної Ради України в межах Програми USAID «РАДА: наступне покоління». Вчора троє відібраних кандидатів познайомилися з керівницею і працівниками Дослідницької служби й обговорили очікування та плани на період співпраці.

Протягом шести місяців інтерни вивчатимуть особливості діяльності парламентської дослідницької служби та долучатимуться до роботи її підрозділів. Зокрема, вони:

  1. братимуть участь у робочих нарадах та виконуватимуть оперативні завдання;
  2. практикуватимуться у підготовці інформаційних довідок та аналітичних документів;
  3. допомагатимуть у роботі Тренінговому центру;
  4. відвідуватимуть лекції і тренінги від Програми USAID «РАДА: наступне покоління».

Працівники Дослідницької служби привітали учасників з початком програми та побажали плідної співпраці. Кажуть, що готові поділитися найкращими практиками та інструментами в роботі установи. Самі ж учасники відповіли, що для них честь взяти участь у програмі стажування й отримати таких досвідчених керівників.

Організацію та фінансування цього проєкту, зокрема стипендії для інтернів, забезпечує Програма USAID «РАДА: наступне покоління».

Головна мета Програми стажування молоді – підготувати фахові кадри, які інституційно й експертно зможуть зміцнити потенціал Дослідницької служби Верховної Ради і посилити її спроможність в аналітичній підтримці українського парламенту.