preloader
search-icon

Подія

Кращі практики британських парламентських комунікацій для Верховної Ради

Презентували кращі практики парламентських комунікацій Великої Британії для Верховної Ради України!

15 березня Програма USAID «РАДА: наступне покоління» організувала зустріч керівників комунікаційних команд британського та українського парламентів, аби перейняти кращий досвід та обговорити сучасні виклики для парламентських комунікацій.

Роботу британського Офісу комунікацій парламенту представили керівник служби зв’язків з громадськістю Палати громад Аласдер Рендалл та менеджер із взаємодії з Палатою громад Бен Пірсон. Вони розповіли про:

  • функції, обов’язки та механізми координації команди;
  • комунікаційні плани і стратегії, «політику єдиного голосу»;
  • роботу з членами парламенту та комітетами;
  • міжпарламентську мережу для комунікаційників;
  • взаємодію з медіа та співпрацю з регіональними ЗМІ.

Керівники інформаційних та комунікаційних відділів Верховної Ради цікавилися, як у Вестмінстері проводять моніторинг ЗМІ та кого акредитують до будівлі парламенту, як розвивають парламентські соціальні мережі та збільшують охоплення в інформуванні громадян, як вибудовують взаємодію із журналістами і долають кризові ситуації. Заступник керівника Апарату ВРУ Микола Шевчук зазначив, що британський досвід є цінним для України, і деякі практики вже використовуються в роботі парламенту

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» вивчає та поширює кращі міжнародні парламентські практики, аби зміцнити комунікаційні спроможності Верховної Ради України, щоб залучати більше виборців до законотворчого процесу та збільшити довіру громадян до парламенту.