preloader
search-icon

ІнфоБрифи

Інформаційний бриф: «Звільнення осіб від відповідальності за економічні або корупційні злочини та правопорушення»

Економічні та корупційні злочини виступають одним з найбільш небезпечних видів суспільно небезпечних діянь, які багато в чому прямо посягають на безпеку держави. Однак не завжди такі злочини передбачають настання сурової відповідальності. Так, якщо аналізувати загалом міжнародний досвід притягнення осіб до кримінальної відповідальності, то можна зробити такий висновок: особа, яка вчинила корупційне порушення чи будь-яке інше кримінальне правопорушення, може бути або звільнена від кримінальної відповідальності, звільнена від покарання або взагалі не притягаєтися до відповідальності у силу малозначності вчиненого чи у випадку від відмови доведення злочину до кінця, тощо.

Докладніше про випадки звільнення від відповідальності за економічні чи корупційні злочини та правопорушення читайте в ІнфоБрифі.

ІнфоБриф — це один з продуктів Парламентських дослідницьких служб, які створені в більшості парламентів світу. Це короткі інформаційні матеріали з актуальних тем. З метою аналітичної підтримки Верховної Ради України Програма USAID "Рада: наступне покоління" готує інформаційні брифи.

Завантажити