preloader
search-icon

Заява

Медіапроєкт UkraineWorld.org не має нічого спільного з телеканалом Ukraine World News

У січні 2023 р. почав роботу новий інформаційний медіаресурс Ukraine World News, який планує розпочати й телемовлення. До редакційної команди каналу входять колишні працівники закритих проросійських каналів України: NewsOne, ZIK і «112 Україна».

Попри схожість назв, англомовне медіа UkraineWorld.org не належить до новоствореного ресурсу, команда UkraineWorld.org не брала участь у його створенні та не долучається до його роботи.

ГО «Інтерньюз-Україна», яка запустила платформу UkraineWorld.org у 2014 році, рішуче засуджує спроби використати впізнаваний бренд медіапроєкту, що вже здобув авторитет і популярність серед міжнародної спільноти. Щомісячне охоплення Twitter-сторінки UkraineWorld сягає 125 млн. Його подкаст “Expaining Ukraine” потрапив у топ 6 англомовних подкастів про Україну за версією The Guardian і 20 найкращих радіошоу та подкастів про Україну за версією The Times. А експертів проєкту цитують впливові іноземні медіа, зокрема Financial Times, Le Monde, Atlantic Council, Radio Free Europe/Radio Liberty та інші.

Особливо обурює, що медіаініціативу “Ukraine World News” запустили колишні працівники та медіаменеджери закритих проросійських телеканалів, пов’язаних з експолітиком Віктором Медведчуком і його соратником Тарасом Козаком, які нині підозрюються у державній зраді. Новостворений медіаресурс може стати новим майданчиком для поширення «голосу Кремля» в Україні.

З огляду на це, вважаємо неприпустимими будь-які намагання відновити роботу проросійських медіа в Україні – особливо в умовах масштабної інформаційної війни, яку Росія розгорнула ще до прямої військової агресії.

Щоб мати постійний доступ до актуальної та неупередженої інформації про Україну, слідкуйте за офіційними сторінками UkraineWorld.org на різних онлайн-платформах:

Схожі події та новини

Медіалайфхак
Як висвітлювати насильство, дотримуючись журналістських стандартів?

Насильство — розповсюджена соціальна проблема. Її не можна замовчувати, адже від насилля у світі щороку помирають 1,4 мільйона людей. Ми зібрали основні поради для журналістів про те, як правильно вісвітлювати цю тему.

Подія
Тренінги з журналістики рішень: Як написати матеріал, що змінить життя твоєї громади

У листопаді в Києві відбудуться тренінги з журналістики рішень. Якщо маєте бажання не просто писати, а й впливати на зміни у громаді своїми журналістськими матеріалами, реєструйтеся!