preloader
search-icon
RANG background

Програма USAID «Рада: наступне покоління»

Просування реформ «наступного покоління», які дозволять Верховній Раді України стати сучасною та ефективною інституцією для демократичного розвитку України.

Останні Новини

Подія
Розробили тренінг «Кризові комунікації в окрузі»

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» розробила тренінг «Кризові комунікації в окрузі» на запит українських парламентарів та провела триденне навчання тренерів із цієї тематики. Пілотування тренінгу для народних депутатів України та їхніх команд відбудеться 15-17 лютого.

Подія
Тренінг «Діяльність депутата та його команди: виклики сьогодення»

Уперше за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління» Дослідницька служба ВРУ 23-25 січня провела тренінг для парламентарів та їхніх помічників. Разом з тренерами учасники стратегували, як вибудовувати взаємодію і комунікацію з виборцями та іншими стейкголдерами в умовах воєнного стану.

Подія
Стратегічня сесія для Дослідницької служби ВРУ

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» 24 січня провела чергову стратегічну сесію для працівників Дослідницької служби ВРУ щодо виготовлення власних інформаційних та аналітичних продуктів. Разом з 30 учасниками обговорювали, які продукти будуть корисними для українських депутатів та які найкращі практики іноземних дослідницьких центрів можна перейняти.

Подія
Координаційна зустріч «Громадяни і парламент»

25 січня Програма USAID «РАДА: наступне покоління» організувала координаційну зустріч проєктів та програм міжнародної технічної допомоги, у якій взяли участь близько 90 учасників. Обговорили результати соціологічного дослідження «Громадяни і парламент» та виклики для парламентської комунікації та взаємодії з громадянами в умовах воєнного стану.

Новина
«Парламентська реформа має тривати навіть попри воєнні виклики»

Народний депутат України Павло Фролов у колонці для «Української правди» заявив, що парламентська реформа лишається для Верховної Ради пріоритетом навіть у воєнний час, та розповів, які напрацювання щодо вдосконалення відповідного законодавства підготувала його робоча підгрупа.

Новина
Допомагаємо комітетам ВРУ провести післязаконодавчий контроль

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» разом з експертами Westminster Foundation for Democracy та секретаріатами комітетів Верховної Ради України підготувала пілотні проєкти післязаконодавчого контролю. Нині комітети проводять опитування, аби оцінити якість та ефективність законодавства.

Найближчі події

Обговорення дослідження «Громадяни і парламент»

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» спільно з Апаратом ВРУ 25 січня проводить координаційну зустріч проєктів і програм міжнародної технічної допомоги. Під час заходу дослідники Міжнародного республіканського інституту (IRI) презентують соціологічне дослідження «Громадяни і парламент: довіра, взаємодія та відкритість в умовах воєнного стану».

Офіси нормопроєктування у Парламенті та Уряді Канади

16 грудня Програма USAID «РАДА: наступне покоління» проведе онлайн-презентацію про унікальну канадську систему нормопроєктування, у якій спеціалізовані підрозділи відповідають за підготовку проєктів актів як на рівні Уряду, так і на рівні обох палат Парламенту. Захід відбувається в межах ініціативи щодо інформування представників українських органів влади про іноземний досвід функціонування офісів нормопроєктування.

Науково-практичний семінар «Захист парламентом демократичних інститутів в умовах війни»

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» спільно з Верховною Радою України організовує 1 грудня науково-практичний семінар «Захист парламентом демократичних інститутів в умовах війни». Його мета — знайти моделі ефективного демократичного врядування з урахуванням викликів безпекової ситуації в Україні.

Міжнародний парламентський урок «Україна та Польща – в солідарності разом»

10 листопада Освітній Центр Верховної Ради України за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління» розповість про історію спільної боротьби за свободу і незалежність Польщі та України. У заході візьме участь Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк та інші поважні гості.

«Досвід Польщі у переговорах про вступ та підготовці до членства в ЄС»

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» у співпраці з проєктом ЄС Association4U організовує 10 листопада онлайн-зустріч на тему процесу євроінтеграції Республіки Польща. Запрошуємо народних депутатів України, їхніх помічників, працівників Апарату Верховної Ради та Міністерств, відповідальних за євроінтеграцію.

Освітня платформа Natolin4Capacity Building для державних службовців України

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» разом з партнерами презентує освітню платформу Natolin4Capacity Building. На ній публічні службовці можуть у 2022-2024 рр. безоплатно пройти навчання за 16 онлайн-курсами з різних аспектів функціонування Європейського Союзу та розвитку його відносин з Україною.

Останні матеріали

Опитування «Громадяни і парламент»

З 6 до 22 жовтня 2022 року компанія Info Sapiens від імені Міжнародного республіканського інституту у співпраці з ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках Програми USAID «РАДА: наступне покоління» провела всеукраїнське опитування громадської думки «Громадяни і парламент: довіра, взаємодія та відкритість в умовах воєнного стану».

Завантажити
Інформаційний буклет «Програма USAID «РАДА: наступне покоління»: посилення спроможності комітетів ВРУ»

Розповідаємо про діяльність Програми та її партнерів задля посилення та розвитку спроможності комітетів Верховної Ради України. Детально ознайомитися з проєктом «Модельний комітет» та іншими активностями для посилення спроможностей Комітетів ВРУ можна у нашому інформаційному буклеті.

Завантажити
Презентація офісів нормопроєктування у Парламенті та Уряді Канади

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» презентувала канадську систему нормопроєктування та ділиться матеріалами про спеціалізовані підрозділи, які готують законопроєкти як на рівні Уряду, так і на рівні обох палат Парламенту Канади.

Завантажити