preloader
search-icon

Відкрита вакансія

Координатор по співпраці з комітетами ВРУ на проєктній основі

ГО «Інтерньюз-Україна», організація з експертизою на ринку медіа, комунікацій, освіти та консалтингу, оголошує конкурс на посаду координатора по співпраці з комітетами Верховної Ради України – на проєктній основі у межах виконання Програми USAID Рада: наступне покоління.

Метою Програми є просування «наступного покоління» реформ, які нададуть можливість Верховній Раді України (ВРУ) стати сучасною, ефективною інституцією, яка сприятиме підзвітності та демократичному розвитку в Україні. Діяльність Програми базується на виконанні трьох основних цілей:

 • Підвищення рівня залученості виборців до законодавчого процесу, включаючи кращу та системну взаємодію між народними депутатами та їх виборцями, зокрема окремими особами, громадянським суспільством та бізнес-асоціаціями;
 • Зміцнення та розширення аналітичного та контрольного потенціалу ВРУ для забезпечення повного законодавчого циклу;
 • Підвищення рівня ефективності та результативності виконання ВРУ своїх визначених Конституцією функцій шляхом використання технологічних та інноваційних рішень.

Ключові обов’язки координатора по співпраці з комітетами:

 1. Постійна комунікація з секретаріатами комітетів та профільними міністерствами.
 2. Організація публічних заходів, тренінгів, навчань. Підтримка в організації комітетських слухань, публічних консультацій, виїзних засідань комітетів.
 3. Загальна координація співпраці комітетів з експертами Програми: координація проведення досліджень, аналізу проєктів законів.
 4. Проведення функціонального аналізу роботи комітетів та підготовка рекомендацій щодо вдосконалення їх роботи.
 5. Надання підтримки Комітетам: в частині контрольних функцій комітетів, покращення взаємодії з профільними міністерствами, проведення комітетських слухань, публічних консультацій, залучення громадськості до законодавчої діяльності комітетів.
 6. Розробка карти стейкхолдерів та проєктів міжнародної технічної допомоги в сферах роботи комітетів.
 7. Налагодження контактів з комітетами Парламентів інших країн. Виконання інших організаційних завдань у рамках виконання проектів програми за потреби.

Вимоги до кандидатів:

 • вища освіта (спеціальність – право, державне управління, політологія, менеджмент, тощо);
 • обізнаність щодо законодавчого процесу, основ аналізу державної політики, роботи Парламенту;
 • досвід роботи на посаді координатора (або еквівалентній) не менше 2 років;
 • досвід організації публічних заходів;
 • досвід роботи з органами державної влади/міжнародними організаціями/проектами технічної допомоги;
 • вільне володіння англійською мовою.
ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ:

Будь ласка, надсилайте резюме на адресу yderkach@internews.ua до 18:00, 1 липня 2022 р..

У темі повідомлення зазначте «Координатор по співпраці з комітетами Верховної Ради України – на проєктній основі». Зворотний зв’язок планується лише з кандидатами, які будуть відібрані до співбесіди.