preloader
search-icon

Тендер

Тендер на виготовлення відеопродукції

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на виготовлення відеопродукції в межах проєкту «UNFPA Зміцнення національних механізмів запобігання та реагування на гендерно зумовлене насильство, у тому числі у ситуації гуманітарної кризи».

Мета: вибір фахівців для надання разових послуг з виготовлення відео продукції для розкриття ідей і повідомлень в межах діяльності Проєкту.

Реалізація проєкту і зйомок: до 15 липня 2022 року.

ОПИС ПОСЛУГ

Обрані підрядники надаватимуть послуги з якісного створення відеопродукції, а саме: створення 2 короткометражних відеороликів (хронометраж до 5 хв кожен). Поширення та розміщення відеороликів планується в соціальних мережах та медіа в Україні та закордоном.

Тема відео: мультимедійні історії про допомогу мобільними бригадами постраждалим від насильства. Аудиторії, на які буде спрямовано ролик: українські та англомовні медіа. Основні повідомлення і цільове призначення ролику буде визначено разом з замовником.

Додаткова інформація: Зйомки передбачені у двох містах України (Луцьк, Хмельницький, Чернівці, Дніпро - із переліку замовником буде обрано два міста). Знімальну групу під час знімального процесу буде супроводжувати психолог.

Приклади відеоробіт: перший, другий, третій.

Технічні кваліфікації, які повинен мати підрядник
 • Наявність пропусків для перетину КП (посвідчення ТрО, посвідчення «МЕДІА» та/або «ПРЕСА»).
 • Наявність операторів з обладнанням, що можуть виїхати за межі однієї області.
 • Досвід виробництва відео роликів на соціальну тематику не менше 3-х років.
 • Оператори з досвідом операторської, журналістської, медійної роботи не менше 3-х років.

Після обрання підрядника послуга передбачає:

 1. Створення креативної концепції і пропозиція сценарію ролика на основі аналізу запиту клієнта (до 2 сторінок опису).
 2. Організація документальної зйомки і залучення героїв (від 3 до 5 героїв) для інтерв’ювання (замовник надає контакти).

Технічні вимоги

 • 3-камерна зйомка у форматах log/RAW UltraHD 25-50 fps, бітністю 10 bit та кольоровою субдискретизацією 4.2.2.
 • Наявність мінімум 3 джерел (один з якиз з софтбоксом) професійних приладів освітлення з CRI ≥96.
 • Наявність професійної оптики з фокусною відстанню: 35мм/55мм/85мм.
 1. Організація локації для зйомок.
 2. Зйомка, монтаж, грим, робота з героями за затвердженим сценарієм, організація реквізиту за потреби; багатокамерний монтаж, кольорокорекція та грейдинг, озвучування, анімація та моушн-дизайн, субтитрування (українська та англійська мови), музичний супровід (ліцензування музики для соц.мереж та інтернету), адаптація формату під різні соціальні мережі: 9:16, 1:1 (Facebook, Instagram).
ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

 • містять повний пакет документів (шаблони за посиланнями), а саме: заповнена заявка, окремий бюджет (за потреби) та реєстраційні документи;
 • документи заповнені українською мовою;
 • закріплені підписом та печаткою;
 • вчасно надіслані електронною поштою.
СТРОКИ НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

Пропозиції на участь у тендері приймаються до 18.00 29 червня 2022 року на пошту aholub@internews.ua з обов’язковим зазначенням теми листа: «Заявка на тендер_відеопродукція».

ВИМОГИ ДО ПОСЛУГ ТА УМОВИ ОПЛАТИ

Послуги оплачує ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору/рахунку/акту виконаних робіт шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.

Оскільки ці послуги фінансуються коштом міжнародної технічної допомоги, вони оплачуватимуться без ПДВ (за правилами проєкту).

Участь в тендері можуть брати юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Для ФОП — до заявки додається: актуальна виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, витяг з реєстру платників податків/свідоцтво платника єдиного податку, наявний перелік видів діяльності, що відповідають суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДи).

Для юридичних осіб — до заявки додаються реєстраційні документи: скан-копія Статуту, свідоцтва про державну реєстрацію/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, свідоцтва платника ПДВ/витягу з реєстру платників ПДВ та/або свідоцтва/витягу про сплату єдиного податку чи іншого податку відповідно до чинного податкового законодавства, документ, що підтверджує повноваження підписанта.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ
 • Раціональна деталізована фінансова пропозиція.
 • Готовність виконувати роботи й забезпечувати реалізацію та фіналізацію проєкту у визначені терміни.
 • Підтверджений досвід у сфері надання послуг/товарів.
 • Якість надання послуг.
 • Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації.

Визначення переможців відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями відбору. Результати відбору будуть оголошені всім, хто брав участь у конкурсі, електронною поштою або телефоном.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Анастасії Голуб за електронною адресою: aholub@internews.ua.