preloader
search-icon

Тендер

Тендер на надання послуг з проведення тренінгів

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на надання послуг з проведення тренінгів у рамках Програми «РАДА: наступне покоління», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Заявки на участь у тендері приймаються до 19:00 5 жовтня 2022 року на пошту klukashova@internews.ua

Мета: надання послуг з проведення тренінгів з парламентаризму, діяльності Верховної Ради України, аналізу політики та комунікацій для народних депутатів України, помічників-консультантів народних депутатів України, працівників Апарату Верховної Ради України та центральних органів виконавчої влади, представників громадськості та освітян  в онлайн та офлайн форматах, з жовтня 2022 року до вересеня 2023 року.

Вимоги до кандидатів:
 • Ступінь магістра (або еквівалентний) з правознавства, політології, соціології чи іншої відповідної дисципліни;
 • Два роки досвіду проведення тренінгів, семінарів та інших освітніх заходів, зокрема з юридичної та політичної тематики;
 • Знання української правової та політичної систем;
 • Вільне володіння українською мовою;
 • попередній досвід роботи з USAID, проєктами міжнародної технічної допомоги, Верховною Радою України, центральними органами виконавчої влади буде перевагою;
 • Успішне проходження тренінгів для тренерів, зокрема з тематик парламентаризму, діяльності Верховної Ради України, аналізу політики та комунікацій буде перевагою.
Правила оформлення тендерної пропозиції:

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

 • оформлені українською мовою,
 • закріплені підписом або печаткою,
 • вчасно надіслані електронною поштою.

Кандидати повинні надати наступний перелік документів:

 • Резюме 
 • Актуальні контакти трьох осіб, які можуть надати рекомендації
 • Заповнену таблицю з ціновими пропозиціями на вказані види послуг (Додаток 1)
 • Заяву на участь у тендерному відборі (Додаток 2)

Будь ласка, зауважте, що до завершення карантинних обмежень, обов'язковою умовою надання послуг з проведення тренінгів у режимі офлайн є наявність у тренерів  дійсного COVID-сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту на COVID-19.

Строки на надання тендерної пропозиції

Заявки на участь у тендерному відборі приймаються до 19:00 5 жовтня 2022 року.

Заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу klukashova@internews.ua з темою листа «Тендер на надання послуг з проведення тренінгів».

Вимоги до послуг та умови оплати

Оплата послуг здійснюється ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору про надання послуг шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.

Участь в тендері можуть брати фізичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Для ФОП: до заявки додається перелік видів діяльності, що повинен відповідати суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДИ) і реєстраційні документи (скан-копії свідоцтва про реєстрацію ФОП, витяг із державного реєстру, свідоцтво платника єдиного податку).

Для фізичних осіб: копії паспорта (1,2 сторінка та сторінка з пропискою), ідентифікаційний код

Просимо звернути увагу, що  вищевказана закупівля є операцією, що підлягає звільненню від податку на додану вартість відповідно до підпункту   197.11 статті 197 Податкового кодексу України (операції з придбання товарів, робіт, послуг, що фінансуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги).  Відповідно із зазначеним, всі розрахунки проводитимуться за ціною «без ПДВ».

Критерії вибору переможців
 • Відповідність заявки потребі замовника і умовам тендерної документації.
 • Підтверджений досвід у сфері надання відповідних послуг. 
 • Ринкова ціна (передбачена бюджетом) та умови надання послуг.
Визначення переможців

Відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями, які зазначені у Тендерній пропозиції.

Оприлюднення результату

Переможцю тендеру буде надісланий лист електронною поштою з відповідною інформацією, і/або повідомлено про перемогу телефоном.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Катерини Лукашової, координаторки проєкту за електронною адресою: klukashova@internews.ua