preloader
search-icon

Тендер

Тендер на розроблення вебдизайну

ГО «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на пошук підрядника з розроблення вебдизайну (послуги вебдизайну) для онлайн-платформи в межах проєкту «Екстрена цифрова підтримка громадянського суспільства в Україні».

Мета — вибір фахівців для надання послуг веб-дизайну для створення онлайн-платформи.

Період надання послуг: липень — листопад 2022 року.

Проєкт спрямований на посилення цифрової безпеки та підтримку безперервної, стійкої та безпечної комунікації для українців у період російської агресії, зокрема для громадянського суспільства та медіасектора. Реалізується з канадською організацією eQualitie.

Очікуваний результат
 • Розроблення UX/UI дизайну для платформи з цифрової безпеки, на якій користувачі зможуть створювати індивідуальні запити з питань захисту та конфіденційності, налаштувань, отримувати відповіді фахових операторів, користуватися пошуком в зручному інтерфейсі в існуючій базі знань.
 • Взаємодія з технічними розробниками платформи (канадська організація eQualitie) для пошуку максимально ефективних рішень і взаємоз'язку між дизайном та функціоналом. До платформи буде прив'язана система helpdesk, що функціонуватиме на системі Zammad.
ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які містять повний пакет документів, а саме:

 • заповнена заявка (шаблон за посиланням);
 • реєстраційні документи;
 • цінова пропозиція в гривнях та строки виконання;
 • резюме або портфоліо та інші релевантні документи, що засвідчують досвід роботи (вказати рівень володіння англійською команди чи виконавця, що буде відповідати за виконання).

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій — 14 липня 2022 року, 19:00 за київським часом.

Тендерну заявку необхідно надіслати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу: jbabko@internews.ua. Обов'язково вказати в назві листа: Тендер на вебдизайн

ГО «Інтерньюз-Україна» залишає за собою право запитувати від учасників тендеру додаткові матеріали або пропонувати зустріч для з'ясування додаткових деталей.

ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Переможцю тендеру буде надісланий лист електронною поштою з відповідною інформацією, і/або повідомлено про перемогу телефоном.

Участь в тендері можуть брати юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Для ФОП — до заявки додається: актуальна виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб—підприємців, витяг з реєстру платників податків/свідоцтво платника єдиного податку, наявний перелік видів діяльності, що відповідають суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДи).

Для юридичних осіб — до заявки додаються реєстраційні документи: скан-копія Статуту, свідоцтва про державну реєстрацію/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб—підприємців, свідоцтва платника ПДВ/витягу з реєстру платників ПДВ та/або свідоцтва/витягу про сплату єдиного податку чи іншого податку відповідно до чинного податкового законодавства, документ, що підтверджує повноваження підписанта.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ
 • Портфоліо з релевантними роботами.
 • Раціональна фінансова пропозиція.
 • Готовність до комунікації з партнерами задля синхронізації роботи над кінцевим продуктом.
 • Якість надання послуг.
 • Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації.

Визначення переможців відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями відбору. Результати відбору будуть оголошені всім, хто брав участь у конкурсі, електронною поштою або телефоном.