preloader
search-icon

ТЕНДЕР

Тендер на виробництво відео

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує загальноорганізаційний тендер щодо надання послуг із виготовлення відео різних типів у межах проєктів.

МЕТА

Вибір фахівців із надання послуг щодо виробництва відео для забезпечення проєктної діяльності Організації на постійній основі щонайменше впродовж року.

Обрані підрядники надаватимуть послуги з якісного виробництва відео — монтаж, анімація, зйомка, а також зйомка з коптера, озвучка, графічне оформлення, начитка.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:
  • Написання сценарію інформаційного відео за 1 хв.
  • Написання сценарію документального відео за 1 хв.
  • Написання сценарію рекламного відео за 1 хв та інші.
ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

СТРОКИ НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

Пропозиції на участь у тендері приймаються до 18:00 25 лютого 2022 року на пошту acherniak@internews.ua з обов’язковим зазначенням теми листа: «Заявка на тендер_виробництво відео».

ВИМОГИ ДО ПОСЛУГ ТА УМОВИ ОПЛАТИ

Послуги оплачує ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору/рахунку/акту виконаних робіт шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.

Участь в тендері можуть брати юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Для ФОП — до заявки додається: актуальна виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, витяг з реєстру платників податків/свідоцтво платника єдиного податку, наявний перелік видів діяльності, що відповідають суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДи).

Для юридичних осіб — до заявки додаються реєстраційні документи: скан-копія Статуту, свідоцтва про державну реєстрацію/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців, свідоцтва платника ПДВ/витягу з реєстру платників ПДВ та/або свідоцтва/витягу про сплату єдиного податку чи іншого податку відповідно до чинного податкового законодавства, документ, що підтверджує повноваження підписанта.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ
  • Раціональна фінансова пропозиція.
  • Готовність виконувати роботи у визначені терміни.
  • Підтверджений досвід у сфері надання послуг.
  • Якість надання послуг.
  • Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації.

Визначення переможців відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями відбору. Результати відбору будуть оголошені всім, хто брав участь у конкурсі, електронною поштою або телефоном.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Черняк Аліни на електронну адресу: acherniak@internews.ua.