preloader
search-icon

ТЕНДЕР

Тендер на виготовлення відеопродукції

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на виготовлення відеопродукції в межах проєкту «Безпека в Інтернеті та безпека дітей в Україні», що фінансується Facebook Ireland Ltd.

Мета: вибір фахівців для надання разових послуг з виготовлення відео продукції для розкриття ідей і повідомлень в рамках діяльності Проєкту.

Обрані підрядники надаватимуть послуги з якісного створення відеопродукції, а саме: створення короткометражного відеоролику (хронометраж до 8 хв) та короткого відеотрейлеру цього ролика (15 сек). Поширення та розміщення відео ролику і трейлеру планується в соціальних мережах.

Реалізація проєкту і зйомок: до 15 березня 2022 року.

Тема відео: кібербезпека для підлітків в соціальних мережах, проблема нетолерантної поведінки і виникнення агресії серед підлітків. Аудиторії, на які буде спрямовано ролик: підлітки, вчителі, батьки, громадський сектор. Основні повідомлення і цільове призначення ролику буде визначено разом з замовником.

Після обрання підрядника послуга передбачає:

 1. створення креативної концепції і пропозиція сценарію ролика на основі аналізу запиту клієнта (до 2 сторінок опису);
 2. організація документальної зйомки і залучення героїв (від 3 до 10 героїв) для інтерв’ювання (з допомогою замовника);
 3. організація локації для зйомок (бажано студія, 2-3 дні зйомки в залежності від сценарію); можливість зйомки в інших локаціях (вулиця, квартири героїв), якщо цього вимагатиме концепт;
 4. зйомка, монтаж, грим, робота з героями за затвердженим сценарієм, організація реквізиту за потреби; монтаж, озвучування, субтитри, музичний супровід, адаптація формату під різні соціальні мережі (Facebook, Instagram).
ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

 • містять повний пакет документів (шаблони за посиланнями), а саме: заповнена заявка, окремий бюджет (за потреби) та реєстраційні документи;
 • документи заповнені українською мовою;
 • закріплені підписом та печаткою;
 • вчасно надіслані електронною поштою.
СТРОКИ НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Пропозиції на участь у тендері приймаються до 18:00 15 лютого 2022 року на пошту jbabko@internews.ua з обов’язковим зазначенням теми листа: «Заявка на тендер відео продукція».

ВИМОГИ ДО ПОСЛУГ ТА УМОВИ ОПЛАТИ

Послуги оплачує ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору/рахунку/акту виконаних робіт шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.

Участь в тендері можуть брати юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Для ФОП — до заявки додається: актуальна виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, витяг з реєстру платників податків/свідоцтво платника єдиного податку, наявний перелік видів діяльності, що відповідають суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДи).

Для юридичних осіб — до заявки додаються реєстраційні документи: скан-копія Статуту, свідоцтва про державну реєстрацію/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, свідоцтва платника ПДВ/витягу з реєстру платників ПДВ та/або свідоцтва/витягу про сплату єдиного податку чи іншого податку відповідно до чинного податкового законодавства, документ, що підтверджує повноваження підписанта.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ
 • Раціональна фінансова пропозиція.
 • Готовність виконувати роботи й забезпечувати доставку продукції у визначені терміни.
 • Підтверджений досвід у сфері надання послуг/товарів.
 • Якість надання послуг.
 • Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації.

Визначення переможців відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями відбору. Результати відбору будуть оголошені всім, хто брав участь у конкурсі, електронною поштою або телефоном.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до менеджерки проєктів Юлії Бабко за електронною адресою jbabko@internews.ua.