preloader
search-icon

Тендер

Тендер на надання послуг smm-копірайтера

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на надання послуг копірайтера для соціальних мереж в межах проєкту «РАДА: наступне покоління», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

МЕТА: вибір фахівців для надання послуг з підготовки та написання дописів українською та англійською мовами для офіційних сторінок Верховної Ради у соцмережах на постійній основі впродовж 6 місяців.

ОПИС ПОСЛУГ: обрані підрядники надаватимуть такі послуги: підготовка дописів українською та англійською мовами для різних платформ соцмереж (Facebook, Telegram, Twitter, Instagram), створення віжуалів у Canva на основі розроблених шаблонів, формування завдань для дизайнера щодо розробки віжуалів, ведення контент-плану та аналіз ефективності SMM-діяльності Верховної Ради України.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ 

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які: 

  • містять повний пакет документів, а саме: заповнена заявка, реєстраційні документи тощо;
  • документи заповнені українською мовою;
  • закріплені підписом та печаткою;
  • вчасно надіслані електронною поштою.
СТРОКИ НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

Пропозиції на участь у тендері приймаються до 18.00 27 березня 2023 року на пошту tender@internews.ua з обов'язковим зазначенням теми листа: «Заявка на тендер_послуги райтера-аналітика РАНГ».

ВИМОГИ ДО ПОСЛУГ ТА УМОВИ ОПЛАТИ

Послуги оплачує ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору/рахунку/акту виконаних робіт шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.

Участь в тендері можуть брати фізичні особи, юридичні особи, фізичні особи-підприємці (ФОП).

Для Фізичних осіб — до заявки додається: скан-копія паспорту, ІНН та резюме, що відповідає суті послуг, щодо яких оголошено тендер.

Для ФОП — до заявки додається: актуальна виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, витяг з реєстру платників податків/свідоцтво платника єдиного податку, наявний перелік видів діяльності, що відповідають суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДи).

Для юридичних осіб — до заявки додаються реєстраційні документи: скан-копія Статуту, свідоцтва про державну реєстрацію/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, свідоцтва платника ПДВ/витягу з реєстру платників ПДВ та/або свідоцтва/витягу про сплату єдиного податку чи іншого податку відповідно до чинного податкового законодавства, документ, що підтверджує повноваження підписанта.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ 
  • Раціональна фінансова пропозиція.
  • Готовність виконувати роботи у визначені терміни.
  • Підтверджений досвід у відповідній сфері.
  • Якість надання послуг.
  • Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації.

Визначення переможців відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями відбору. Результати відбору будуть оголошені всім, хто брав участь у конкурсі, електронною поштою або телефоном.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою: tender@internews.ua.