preloader
search-icon

Тендер

Тендер із закупівлі послуг графічного дизайну

ГО «Інтерньюз-Україна» в межах грантового проєкту «Освітня програма з environmental journalism для українських журналістів», що реалізується за підтримки ПРООН, оголошує відкритий тендер на надання послуг дизайнера.

Дата оголошення про тендер: 5 січня 2023 року.

Термін подання тендерних пропозицій: до 22 січня 2023 року.

Предметом закупівлі є дизайнерські послуги, а саме надання послуг із графічного дизайну для забезпечення проєктної діяльності.

Детальний опис товарів/послуг, що оголошуються

Обрані підрядники надаватимуть послуги з оперативного створення графіки для соціальних мереж, сайту, розсилок із можливістю внесення не менше 2-х ітерацій правок.

Загальна кількість продуктів – 24 шт., а саме:

 • Логотип Програми та елементи брендингу – 1 шт. (формати .ai, .pdf та .png);
 • Обкладинка гугл-форми – 1 шт. (розмір 3841x917, формат .png);
 • Тизери (картинки-ілюстрації) для дописів у Facebook та Instagram – 7 шт. (у 2-х розмірах 1200x1500, 1200x1200, формати .ai та .png);
 • Слайд-шоу (до 8 картинок) для дописів у Facebook та Instagram – 6 шт. (у 2-х розмірах 1200x1500, 1200x1200, формати .ai та .png);
 • Пакет елементів оформлення відеотрансляції (заставка, рамка, плашки для доповідачів) – 7 шт. (розмір 1920x1080, формати .ai та .png);
 • Макет презентації для тренерів та спікерів – 1 шт.(формат .pptx);
 • Верстка ознайомчої презентації Програми (до 15 ст.) – 1 шт. (розмір: A4 (210 × 297, формат .pdf).

Строк надання товарів/ послуг: до 31 березня 2023 року від дати підписання договору про співпрацю.

Вимоги до постачальника послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються учасники, які відповідають таким кваліфікаційним вимогам: профільна вища освіта (ступінь бакалавра або магістра) та/або підтвердження завершення професійних навчальних курсів із графічного дизайну та/або підтверджений досвід роботи у відповідній сфері (від 2-х років); досконале володіння графічними редакторами (наприклад, Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign).

Учасниками тендеру мають бути суб'єкти підприємницької діяльності, які належним чином зареєстровані за законодавством України та володіють відповідними КВЕД для надання послуг.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документа, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документа, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Шаблон комерційної пропозиції (додається);
 5. Оригінал рахунку-фактури;
 6. Зразок договору постачання товару;
 7. Документи, що підтверджують досвід:
  • принаймні два рекомендаційні листи або копії договорів на аналогічні роботи/послуги;
  • резюме з описом обов’язків за аналогічними договорами;
  • портфоліо з прикладами робіт за напрямами, передбаченими цим тендерним оголошенням;
 8. Документи, що підтверджують фінансовий стан (довідка з банку та ін.).

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 • Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 • Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 • Якість опису товару/послуги та відповідність очікуванням організатора;
 • Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг. Перерахування коштів здійснюється на підставі підписаного з виконавцем договору, рахунку-фактури й акту прийняття-передання наданих послуг/видаткової накладної шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок постачальника у гривнях. Оплата здійснюється після надання постачальником товарів/послуг у повному обсязі відповідно до договору, тобто в якості післяплати.
Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою dzinchuk@internews.ua до 22 січня 2023 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та в електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН grants.ua@undp.org з темою листа «Відкритий тендер_RPP/2022/11/090/DR _назва учасника» до 22 січня 2023 року, а також у письмовій формі із зазначенням «Відкритий тендер: закупівля дизайнерських послуг» за адресою: м. Київ, вул. Ризька, буд. 15 (кур’єрське доставлення Нової пошти згідно з ЄДРПОУ 23731143 коштом отримувача, ГО «Інтерньюз-Україна), у строк до 22 січня 2023 року.  Усі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00:00 години 22 січня року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно з істотними критеріями (умовами) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 31 січня 2023 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою впродовж не більше, ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) бере до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру), надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, і що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контактна особа: Дмитро Зінчук, dzinchuk@internews.ua; тел. +380 095 085 1884.