preloader
search-icon

Тендер

Тендер на створення докуменальної стрічки

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер створення документальної стрічки.

МЕТА: вибір фахівців для надання послуг зі зйомки та постпродакшену документального фільму на тему російсько-української війни та її наслідків для жителів України впродовж грудня 2022 року — січня 2023 року. 

ОПИС ПОСЛУГ: обрані підрядники надаватимуть послуги з вироблення документального фільму тривалістю до 40 хв, у послуги має входити: написання синопсису та сценарію, зйомку та постпродакшн стрічки, а також виготовлення тизера.

Тематика: висвітлення російської воєнної агресії та її наслідків для України та її жителів.

Тривалість: 40 хв.

Географія: Україна та її регіони, перевагою буде висвітлення історій деокупованих територій (Київська, Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська області).

Герої: у стрічці має бути висвітлено кілька (3-5) історій кількох людей, які пережили окупацію українських населених пунктів.

Перелік робіт / продуктів, які потрібно буде надати:

 1. синопсис;
 2. сценарій;
 3. рафкат (драфт стрічки без постпродакшену);
 4. фінальна версія відео (після постпродакшену);
 5. тизер тривалістю до 10 сек.

Додатково: стрічка має бути зразком якісної документалістики, а не патріотичної пропаганди. Попри болючу тематику знімальна група має лишатися максимально об’єктивною. Також знімальна група має упевнитись у тому, що участь у зйомках не стане повторною травмою для героїв стрічки. Варто уникати експлуатації травматичного досвіду для створення сенсацій.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

 • містять повний пакет документів, а саме: заповнена заявка, реєстраційні документи, тощо;
 • документи заповнені українською мовою;
 • закріплені підписом та печаткою;
 • вчасно надіслані електронною поштою.

СТРОКИ НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

Пропозиції на участь у тендері приймаються до 18.00 19 грудня 2022 року на пошту tender@internews.ua з обов'язковим зазначенням теми листа: «Заявка на тендер документальний фільм».

ВИМОГИ ДО ПОСЛУГ ТА УМОВИ ОПЛАТИ

Послуги оплачує ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору/рахунку/акту виконаних робіт шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.

Участь в тендері можуть брати юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Для ФОП — до заявки додається: актуальна виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, витяг з реєстру платників податків/свідоцтво платника єдиного податку, наявний перелік видів діяльності, що відповідають суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДи).

Для юридичних осіб — до заявки додаються реєстраційні документи: скан-копія Статуту, свідоцтва про державну реєстрацію/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, свідоцтва платника ПДВ/витягу з реєстру платників ПДВ та/або свідоцтва/витягу про сплату єдиного податку чи іншого податку відповідно до чинного податкового законодавства, документ, що підтверджує повноваження підписанта.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ

 • Раціональна фінансова пропозиція.
 • Готовність виконувати роботи у визначені терміни.
 • Підтверджений досвід у сфері надання послуг/товарів.
 • Якість надання послуг.
 • Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації.

Визначення переможців відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями відбору. Результати відбору будуть оголошені всім, хто брав участь у конкурсі, електронною поштою або телефоном.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Катерини Юдіної за електронною адресою: kudina@internews.ua.