preloader
search-icon

прямуємо разом

Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Запоріжжі та Мелітополі

22 – 23 квітня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Запоріжжя та Мелітополь із офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

ГРА «EUROSESSION» ДЛЯ МОЛОДІ НА ТЕМУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Для кого? Учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.

Коли? 22 квітня, 09:00 – 10:30 Де? м. Мелітополь, Молодіжний центр «People.ua», вул. Героїв України, 53.

Коли?23 квітня, 12:00 – 13:30 Де? м. Запоріжжя, Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека, проспект Соборний, 142, виставкова зала, 4-й пов.

Eurosession на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

ПУБЛІЧНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ «ПРІОРИТЕТИ ЄС В УКРАЇНІ, ОГЛЯД ПРОГРАМ І МОЖЛИВОСТЕЙ, А ТАКОЖ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄС

Коли? 22 квітня, 12:00 – 13:30

Де? м. Мелітополь, Мелітопольська міська рада, вул. Грушевського, 5, конференц-зала, 3-й пов.

Для кого? Представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста.

На заході ознайомлять із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.

Серед презентованих програм та проектів: COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, EU Study Days та ін.

ДИСКУСІЯ-ТРЕНІНГ «EUROPEAN PROJECTS LAB for NGOs»

Коли? 22 квітня, 16:00 – 19:00

Де? м. Запоріжжя, Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека, проспект Соборний, 142, лекційна зала.

Для кого? Представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС, або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив. Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер: Олег Кулініч, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».

Подача заявок за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training-2019

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/621028888324319/

СЕМІНАР «УЧАСТЬ У ЄВРОПЕЙСЬКИХ ТОРГОВЕЛЬНИХ ФОРУМАХ І ВИСТАВКАХ: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ»

Коли? 23 квітня, 15:00 – 18:00

Де? м. Запоріжжя, Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування, бульвар Шевченка, 71-А, 4-й пов.

Основні теми заходу:

  • Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу;
  • Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network);
  • EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів із потенційними покупцями, партнерами та інвесторами;
  • Центр підтримки бізнесу м. Запоріжжя та його діяльність щодо сприяння участі місцевих підприємців у торговельних форумах та виставках ЄС;
  • Практичні поради участі в торговельних виставках та інші.

Серед головних спікерів заходу:

  • Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади;
  • Наталя Скічко, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine;
  • Андрій Куц, віце-президент Запорізької торгово-промислової палати та інші та ін.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar-2019

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/2449020888661808/


Візит Представництва ЄС до Запорізької області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями, будь ласка, звертайтеся до Всеволода Верещагіна, тел. +38(095)687-70-88, vvereshchagin@internews.ua, або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua