preloader
search-icon

Тендер

Тендер на надання послуг з виготовлення та розміщення аудіоролика в радіоефірі

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на надання послуг з виготовлення та розміщення аудіоролика в радіоефірі в межах проєкту: «Розробка та реалізація загальнонаціональної кампанії щодо ролі ПТО у відбудові України», що фінансується Європейським Союзом через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH в Україні.

МЕТА: вибір фахівців, що спеціалізуються на виготовленні аудіороликів та їх розміщенні в радіоефірі впродовж трьох тижнів.

ОПИС ПОСЛУГ

 • виготовлення двох тридцяти секундних роликів із ознаками соціальної реклами; розміщення двох рекламних роликів на радіохвилях із всеукраїнським покриттям впродовж трьох тижнів. 
 • трансляція аудіороликів  в радіоефірі впродовж трьох тижнів.

Тематика ролика: переваги вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Детальні параметри тут

Цільова аудиторія аудіоролика 1: молодь 12-16 років (7-11 класи школи).

Цільова аудиторія  аудіоролика 2: батьки молоді 12-16 років (7-11 класи школи), дорослі та ВПО, які бажають отримати нову професію або перекваліфікуватися (безробітні, жителі сіл та малих міст, жителі районів з найвищим рівнем безробіття, які зазвичай  виїжджають за кордон на заробітки).

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

 • містять повний пакет документів, а саме: заповнена заявка, реєстраційні документи; показники статистики радіостанцій та дані по аудиторіям;
 • документи заповнені українською мовою;
 • закріплені підписом та печаткою;
 • вчасно надіслані електронною поштою.

СТРОКИ НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

Пропозиції на участь у тендері приймаються до 18.00 27 лютого 2023 року на пошту tender@internews.ua з обов'язковим зазначенням теми листа: «Заявка на тендер_радіо».

ВИМОГИ ДО ПОСЛУГ ТА УМОВИ ОПЛАТИ

Послуги оплачує ГО «Інтерньюз-Україна» на умові післясплати на підставі підписаного з виконавцем договору/рахунку/акту виконаних робіт шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.

Участь в тендері можуть брати юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Для ФОП — до заявки додається: актуальна виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, витяг з реєстру платників податків/свідоцтво платника єдиного податку, наявний перелік видів діяльності, що відповідають суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДи).

Для юридичних осіб — до заявки додаються реєстраційні документи: скан-копія Статуту, свідоцтва про державну реєстрацію/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, свідоцтва платника ПДВ/витягу з реєстру платників ПДВ та/або свідоцтва/витягу про сплату єдиного податку чи іншого податку відповідно до чинного податкового законодавства, документ, що підтверджує повноваження підписанта.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ

 • Раціональна фінансова пропозиція.
 • Аудиторія радіостанцій відповідає ЦА проєкту
 • Готовність виконувати роботи й забезпечувати доставку продукції у визначені терміни.
 • Підтверджений досвід у сфері надання послуг/товарів.
 • Якість надання послуг.
 • Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації.

Визначення переможців відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями відбору. Результати відбору будуть оголошені всім, хто брав участь у конкурсі, електронною поштою або телефоном.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до менеджера проєкту Максима Мазипчука за електронною адресою: mmazypchuk@internews.ua.