Відеопродукти

Документальні фільми

Назва: «Межа очікування»

Рік: 2017

Це фільм про людей, які опинилися на межі страху, болю, надії та відчаю – на межі життя, до якого звикли. У фільмі зображені історії двох українських сімей: родини кримського активіста, яка дочекалася чоловіка і батька з полону, та історія багатодітної родини з Луцька, яка досі не знаю про долю двох своїх синів-добровольців. Чи є межа очікування, коли чекаєш на рідних і не знаєш, як склалася їхня доля? І як не втратити віру?

 

 

Назва: «Повернення»

Рік: 2016

«Повернення» – це чотири реальні історії з життя волонтерів та ветеранів АТО, які отримали важкі поранення під час бойових дій, проте змогли подолати зневіру і знайти себе та своє покликання  у мирному житті.Автор сценарію – Сергій Бібік; Головний режисер і продюсер – Станіслав Цехмістренко.

 «Повернення. Масажист». Частина 1

 

«Повернення. Волонтер». Частина 2

 

«Повернення. Мер». Частина 3

 

«Повернення. Німець». Частина 4

 

 

Європейські цінності та практики

 

Назва: Європа починається з тебе

Рік: 2016

Європейські цінності – це цінності Людини. Європа не починається у Греції, Франції чи Великобританії. Європа починається із КОЖНОГО з нас. Європа, має починатись із вчинків кожного українця: не смітити, поважати інших співгромадян, любити рідну землю і відстоювати її інтереси. Європа починається з тебе!

Повну версію відео можна подивитись тут

 

Назва: Навчайся в Європі та повертайся!

Рік: 2015

Відеоісторії успішних українців, які отримали освіту в ‪ЄС, але зараз працюють в УкраїніЗавдяки своїй освіті вони роблять країну прогресивнішою та сучаснішою. Ролик виготовлений на замовлення Представництва Європейського Союзу в Україні в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» у 2015 році.

Повну версію відео можна подивитись тут

 

Назва: Мої європейські цінності

Рік: 2015

Відео в анімаційній формі розповідає про основні європейські цінності, які також цінностями кожної людини: відповідальність, повага до інших, активність. Ролик створено під час майстер-класу з анімації в рамках відкриття Інформаційного центру ЄС на базі Ужгородського національного університету. 

 

Назва: ЄВРОавтобус: об'єднаймо Україну в твоєму місті, 2015

Рік: 2015

Промовідео до акції «ЄВРОавтобус: об’єднаймо Україну», що пройшла в 2015 році в Дрогобичі, Ужгороді, Харкові, Полтаві. Під час заходу на мешканців і гостей міст чекола безліч активностей: фотовиставки, вікторини, ігри та флешмоби. 

 

Назва: Європейська ідея

Рік: 2014

Відеоролик має на меті продемонструвати громадянам України, що Європа – це не тільки географія, це також ідея та інструменти, що її реалізують (гідне правосуддя, вільні медіа, соціальні можливості, чесні суди тощо).  Ролик пояснює важливість підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, важливість поширення європейських цінностей та пояснює механізми допомоги ЄС для реалізації європейської ідеї в Україні.

Повну версію відео можна подивитись тут

 

Назва: Що означає бути європейцем?

Рік: 2014

Відеоролик показує на прикладах країн ЄС, що означає бути європейцем: протидіяти корупції, оберігати довкілля, підтримувати рівність жінок і чоловіків, а також інші принципи та цінності.

 

Енергоефективність

 

Назва: Тарифоутворення без популізму

Рік: 2016

У роликах українські експерти, посадовці та відомі люди пояснюють чому необхідно було змінювати ціну на газ та які заходи допоможуть нам бути енергоефективними. Відео створено для сайт http://teplo.gov.ua/

Виконавчий директор Центру економічної стратегії Гліб Вишлінський про ціну на газ

 

 

Керівник київського офісу Асоціації "Енергоефективні міста України"  Святослав Павлюк про ціну на газ

 

 

Керівник Українського медіа центру реформ Тарас Качка про ціну на газ

Координатор житлових програм громадянської мережі "ОПОРА" Тетяна Бойко про єдину ціну на газ

 

 

Керівник Української академії лідерства Роман Тичківський про єдину ціну на газ

 

Співачка Руслана Лижичко про енергоефективні заходи

 

Голова ОСББ "Автотранспортник-2" Василь Рудніцький про енергоефективні заходи

 

Робота Парламенту та комунікація реформ

 

Назва: Як козаки про лікарні мріяли

Рік: 2017

Легендарна трійця козаків випробовує на собі нововведення реформи медицини і разом з цим допомагає всім дізнатись про нові сучасні медзаклади, які вже незабаром з'являться в регіонах України.

Назва: Як козаки безкоштовні ліки отримували

Рік: 2017

Легендарна трійця козаків випробовує на собі нововведення реформи медицини і разом з цим допомагає всім дізнатись як отримати безкоштовно препарати за державною програмою "Доступні ліки"

 

Назва: Як козаки енергонезалежність розвивали

Рік: 2017

Легендарна трійця козаків знайшла спосіб економити електроенергію та економити на комунальних. Ділиться у нашому ролику своїми знахідками з усією країною, адже саме ми робимо Україну енергонезалежною.

 

Назва: "Як працює Парламент" – фільм для дітей

Рік: 2016

Фільм допоможе дітям розібратись у складних процедурах прийняття рішень, функціях та повноваженнях Верховної Ради у простий спосіб і з гумором. Сценарій було створено на основі соціологічних досліджень, а перший показ пройшов в одній з київських шкіл, аби школярі долучились процесу покращення стрічки.

Назва: Звернення до народного депутата України

Рік: 2016

Бажаєте звернутися до народного депутата? Напишіть йому пропозицію, заяву або скаргу. Протягом місяця він обов'язково має відповісти. А як правильно скласти документ дізнайтесь у цьому відеоролику.

 

Назва: Електронні петиції – це просто

Рік: 2016

Хочете привернути увагу влади до важливого питання? Опублікуйте на сайті Верховної Ради електронну петицію. Це можна зробити за чотири кроки. Які? Дивіться у відеоролику.

 

Назва: Функції Верховної Ради

Рік: 2016

Що таке Парламент і для чого він існує? Часто ми багато вимагаємо від Верховної Ради, проте до кінця не розуміємо її функцій. Дізнавайтесь про них у відеоролику і контролюйте свій Парламент.

 

Назва: Реформа системи охорони здоров'я

Рік: 2016

Ролик розповідає про основні принципи реформування системи охорони здоров’я Україні, превентивну медицину та завдання Центру громадського зроров’я. Відео створено як приклад  ефективного комунікування українських реформ в рамках програми USAID РАДА.

 

Назва: Досягнення 4-ї сесії 8-го скликання ВРУ

Рік: 2016

Інформаційне відео було створено «Інтерньюз-Україна» візуалізації досягнень 4-ї сесії 8-го скликання ВРУ. Відеоролик був використаний під час прес-конференції Спікера Верховної Ради України Андрія Парубія 18 липня 2016 року для підсумування головних здобутків у роботі 4 сесії.

 

Назва: Судова реформа: суд не місце для хабарів

Рік: 2016

Ролик закликає громадян зламати систему, відмовитись від хабарів і взяти участь у створенні нового суду. Відео було створено в рамках проекту USAID «Судити справедливо» для роз’яснення мети та наслідків судової реформи.

 

Назва: Судова реформа: права людини є найвищою цінністю

Рік: 2016

Новий – суд це захист, безпека і справедливість для кожного.  Справедливість починається з тебе!  Відео було створено в рамках проекту USAID «Судити справедливо» для роз’яснення мети та наслідків судової реформи.

 

Назва: Судова реформа: Кваліфікаційне оцінювання суддів

Рік: 2016

Кваліфікаційне оцінювання суддів – неодмінна складова судової реформи. Про процес звільнення від непрофесійних і корумпованих суддів, а також можливості кожного громадянина зробити внесок в очищення судової системи і розповідає цей ролик.

 

 

Культура та креативні індустрії

 

Назва: Творчість несе в собі культурні, економічна та соціальні зміни

Рік: 2016

Ролик входить до серії практичних порад Програми ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» для культурних менеджерів. Експерт з розвитку культурних і креативних секторів Рагнар Сііл розповідає про важливу роль культури у розвитку суспільства та економіки будь-якої країни.

 

 

Назва: Що таке культурне лідерство?

Рік: 2016

У ролику Мікко Фрітце, тренер з культурного лідерства, директор інституту імені Гетте у Фінляндії відповість на питання «Що таке культурне лідерство?», «Якими якостями та професійними навичками мають володіти лідери у сфері культури?» .

 

 

Назва: 6 простих порад для просування культурного проекту

Рік: 2016

У ролику Анастасія Ниржинська, спеціаліст з комунікацій Програми ЄС-Східного Партнерства з культури і креативності ділиться секретами комунікації та просування проектів.

 

Назва: 5 простих кроків, щоб написати ідеальну заявки на грант

Рік: 2016

Тім Вільямс, керівник Програми ЄС-Східного партнерства «Культура і Креативність», радить як написати успішну заявку на грант.

 

Назва: 5 помилок при заповненні заявок для участі в проектах і грантах

Рік: 2016

Наталія Шостак, координатор Програми "Культура і креативність" в Україні говорить про те, яких помилок слід уникати при заповненні і подачі заявок на конкурси і гранти.

 

 

Назва: Програма Креативна Європа: як знайти партнерів?

Рік: 2016

Як шукати і зацікавити партнерів у Програмі Креативна Європа у ролику розповідають Ростислав Карандєєв, Заступник Міністра культури України, та Антон Овчінніков, директор сучасного танц-фестиваль Zelyonka Fest

 

 

Назва: Як працює Програма Креативна Європа

Рік: 2016

Тім Вільямс, керівник Програми ЄС-Східного партнерства «Культура і Креативність», розповідає у ролику як працює Програма Креативна Європа і як можна взяти у ній участь.

 

Назва: Чому ми повинні висвітлювати культуру навіть за часів війни? (Сер Джон Туса)

Рік: 2016

4 думки про те, чому тема культури зберігає свою актуальність навіть в періоди політичної та економічної нестабільності, від сера Джона Туса, екс-керуючий директор Всесвітньої служби ВВС.

 

Назва: Why culture matters? Opinions about the opportunities that culture brings to society/Чому культура має значення? Думки про те, які можливості культура дає суспільству

Рік: 2016

Як виміряти вплив культури і чому це варто або не варто робити? Відповіді на ці питання можна знайти у цьому відео, в якому об’єднано різні думки ключових культурних активістів Словені, Словакії та Чехії.

 

Назва: Tips and tricks for preparation a successful application to Creative Europe/ Поради та рекомендації для підготовки успішної заявки для Програми Creative Europe

Рік: 2016

У цьому надихаючому відео, ви знайдете поради від діячів культури і представників Програми Creative Europe як підготувати успішну заявку.

 

Назва: Advices how to engage right stakeholders and build a strong partnership/ Поради як залучити потрібних стейкхолдерів і побудувати міцні партнерські відносини

Рік: 2016

У цьомувідео, представники культурних організацій та ініціатив, діляться своїм досвідом побудови успішного партнерства. Для цього інтерв’ю ми підібрали найбільш важливі поради.

 

Назва: Case studies of innovative, creative spaces and their contribution to local community/ Приклади інноваційних, творчих просторів та їх внесок у місцеву громаду

Рік: 2016

Тут ви знайдете приклади культурних ініціатив зі Словаччини, Словенії, Чехії та Хорватії. Засновники, куратори та PR-менеджери мають своє бачення вкладу, який творчі простори можуть зробити у розвиток громад.

 

Назва: Запуск та презентація Програми Культура і Креативність

Рік: 2015

 

В Білорусі

 

 

В Молдові

 

 

У Вірменії

 

 

Більше відео Програми ЄС-Східного Партнерства "Культура і креативність" шукайте тут

 

Виборчі ролики

 

Назва: Правила місцевих виборів 2015

Рік: 2015

Відео пояснює, за якими правилами проходили місцеві вибори 2015 року, яку інформацію було вказано в бюлетені та за якими принципами обирали переможців виборчих перегонів.

 

Назва: Вибори Президента України 2014

Рік: 2014

В якій країні жити залежить тільки від нас. Ролик до позачергових виборів Президента України закликає прийти і обрати Президента, аби його не призначили за нас.

 

Назва: Вибори Президента в Україні 2014

Рік: 2014

«Прийди на вибори, проголосуй за Україну» – закликає соціальний ролик від ГО «Інтерньюз-Україна» до позачергових виборів Президента України 2014.

 

Назва: Як подати інформаційний запит (частина 2)

Рік: 2012

Ролик закликає громадян використовувати основний інструмент Закону про доступ до публічної інформації — інформаційний запит, а також описує основні реквізити інформаційного запиту та правила його подання. Ролик виготовлено в рамках просвітницької кампанії громадянської ініціативи «Новий громадянин», присвяченої прийняттю нового закону «Про доступ до публічної інформації» спільно з проектом «U-Media».

 

Назва: Закон про доступ до публічної інформації (частина 3)

Рік: 2012

 

Назва: Вибори наосліп

Рік: 2012

Герої ролику закривають очі на очевидні порушення під час передвиборчої агітації: підкупи, напади на журналістів тощо. Ролик закликає відкрити очі та повідомляти про подібні негативні явища.

 

Назва: Зомбі в Україні

Рік: 2012

«Голосуй на виборах! Стеж за виборами! Повідомляй про порушення!» – відеоролик закликає українців активізуватись і не бути байдужими зомбі під час виборів. Відео є презентацією Інтернет-ресурсу для контролю за виборами www.electua.org, метою якого було використати український Інтернет для забезпечення чесних парламентських виборів 2012 року, долучити кожного українця до контролю та моніторингу.

 

 

Соціальні ролики

 

Назва: Ми різні, ми разом

Рік: 2015

Відеоролик в рамках кампанії «Ми різні, ми разом» закликає не залишатись осторонь і підтримати переселенців, адже допомога є, коли ми разом.

 

Назва: Допомагай

Рік: 2015

Відеоролик в рамках кампанії «Ми різні, ми разом». Його мета закликати українців не бути байдужими до долі вимушених піреселенців, не дати втрати їм надію.

 

Онлайн курси та відеолекції

 

Назва: Навчальний відео-курс «Засади аналізу державної політики»

Рік: 2015

Курс складається з 9 лекцій і розрахований на викладачів, студентів, представників неурядових громадських організацій, аналітиків, журналістів, які висвітлюють різноманітні питання державної, регіональної та місцевої політики; політиків, державних службовців та усіх кого цікавить питання раціоналізації процесу розробки, узгодження, ухвалення, реалізації та оцінки рішень органів влади.

Більше лекцій з курсу «Засади аналізу державної політики» тут

 

Назва: 10 правил з цифрової безпеки

Рік: 2014

Короткий відео-посібник, що складається з 5 частин. Ролики розповідають про 10 способів захистити себе від шахрайства та зламу в Інтернеті.

Більше відеоуроків з цифрової безпеки тут

 

Назва:  Вступ до курсу Антикорупційна експертиза нормативно-правових актів

Рік: 2014

Відеолекції курсу дистанційного навчання: «Антикорупційна експертиза нормативно-правових актів та державних закупівель». 

Більше лекцій з курсу знайдіть тут

 

Медіаграмотність та стандарти журналістики

 

Назва: Щоб не пудрили мозок – користуйся ним

Рік: 2010

Ролики інформаційної з медіаграмотності кампанії  «Розум проти медіа-маніпуляції» мають на меті привернути увагу пересічних читачів, слухачів та глядачів до того, що інформацію зі ЗМІ треба сприймати критично й осмислено. 

 

Назва: На кожен факт є й інша думка

Рік: 2010

 

Відділяй факти від оцінок журналіста!

Рік: 2010

Назва: Гідність журналіста

Рік: 2010

Ролик закликає журналістів бути гідними своєї професії, відчувати свою високу відповідальність перед суспільством, особливо напередодні виборів, і не ставати інструментами в руках політиків. Ролик був вироблений «Інтерньюз-Україна» в рамках кампанії "Гідність журналіста", мета якої – підвищити соціальну відповідальність журналістів напередодні Президентських виборів в Україні – 2010 та запобігти медіа-корупції.